Sanah RAPOWAŁA i rozbawiła fanów. Na żywo zaśpiewała wielki hit znanego rapera

i

Autor: screen z filmu: tiktok.com/@sanvdrax / Magic Records Poland Sanah RAPOWAŁA i rozbawiła fanów. Na żywo zaśpiewała wielki hit znanego rapera

Sanah RAPOWAŁA i rozbawiła fanów. Na żywo zaśpiewała wielki hit znanego rapera

2021-08-02 10:33

Sanah oficjalnie zakończyła trasę No Sory Tour. Teraz fani odliczają dni do kolejnego spotkania z artystką, tym razem w ramach Kolońska i Szlugi Tour. Internauci zalali media społecznościowe filmikami, które pokazują, jak wyjątkowym wydarzeniem jest każdy koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Sanah zadbała o dobrą zabawę, energię, ale również poprawiła humor publiczności. Podczas jednego z koncertów rapowała znany hit, a przy tym zdradziła szczegóły trzeciej płyty! Zobaczcie wideo już teraz.

Spis treści

  1. Sanah rapuje - co to za piosenka?
  2. Sanah - koncerty 2021: DATA, MIEJSCE

Sanah koncertuje a przy tym rozkochuje kolejne osoby w swoim pięknym głosie. Gwiazda polskiej sceny muzycznej właśnie zakończyła trasę No Sory Tour, w ramach której zagrała dwadzieścia wyjątkowych koncertów. Każdy z nich był szczególny i unikatowy, bo na każdym działo się coś innego. Były oświadczyny, różne, nieznane do tej pory historie, a także moment, gdy Sanah śpiewała zza kulis, bo wiatr zniszczył scenografię. W sieci pojawiło się nagranie dziewczyny, która przekazała Sanah piękny bukiet kwiatów w wiklinowym koszyku, czy chociażby nagranie, na którym fanka śpiewa w towarzystwie artystki utwór 2:00. Wykonawczyni hitu Szampan, podczas trwania jednego z koncertów uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie tego, jak będzie brzmieć jej następna, trzecia już pełna płyta. Zdradzając ten sekret pokazała rapując wielki, hip-hopowy kawałek. 

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Sanah rapuje - co to za piosenka?

Koncerty Sanah 2021 to duża dawka uśmiechu, energii, żartu, wzruszeń, ale również ciekawych, często prywatnych historii. Artystka, w czasie wydarzeń na żywo pokazuje swój luz, a także chętnie wchodzi w interakcję z publicznością. Gwiazda, z okazji zakończenia trasy No Sory Tour, a także mając w głowie, że zbliżają się jesienne koncerty z okazji trasy Kolońska i Szlugi Tour, postanowiła zdradzić szczegóły trzeciego albumu muzycznego.

Powiedziała - Na trzeciej płycie będą piosenki pewnie bardziej mroczniejsze. Trochę tak, jakbym śpiewała Deszcz na betonie, deszcz na betonie. Ja to strasznie lubię. Po czym zarapowała: - Twoja skóra pachnie jak ostatnie dni wakacji, ej!

Publiczność nagrodziła Sanah wielkimi brawami. Sanah rapowała piosenkę Deszcz na betonie, za którą odpowiada jeden z najpopularniejszych polskich raperów, Taco Hemingway. Utwór pochodzi z debiutanckiego albumu rapera, Marmur. Singiel wyprodukował Rumak, a jedna z wersji piosenki od 5 lipca 2016 zebrała blisko 50 milionów wyświetleń. O tym, że Sanah rapuje doskonale dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Teraz potwierdza swoje uwielbienie do hip-hopu:

Sonda
Sanah powinna nagrać hip-hopową piosenkę?

Sanah - koncerty 2021: DATA, MIEJSCE

Ostatni koncert w ramach letniej trasy odbył się 28 lipca 2021 w krakowskim Hype Parku i trzeba przyznać, że było to zakończenie z mocnym uderzeniem. Sanah umocniła swoją obecnością line-up Fest Festival 2021, na które zaprasza Radio ESKA i ESKA.pl. Artystka już zaplanowała kolejną solową trasę koncertową w swojej karierze. Jeśli przegapiliście No Sory Tour, to koniecznie wybierzcie się na Kolońska i Szlugi Tour. Poniżej rozpiska występów gwiazdy. 

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE