Sanah - tak powstawał teledysk Ale Jazz! DZIAŁO SIĘ na planie klipu [ZDJĘCIA]

Sanah - tego nie zobaczycie w teledysku Ale Jazz! Co się działo na planie klipu [ZDJĘCIA]
Autor: Magic Records Poland Sanah - tego nie zobaczycie w teledysku Ale Jazz! Co się działo na planie klipu [ZDJĘCIA]

Ale Jazz! - to tytuł nowej piosenki Sanah, którą artystka nagrała we współpracy z Vito Bambino z zespołu Bitamina. Premierze utworu towarzyszył teledysk, który od pierwszych sekund publikacji cieszył się dużą popularnością. Co działo się na planie teledysku? Zobaczcie ekskluzywne zdjęcia już teraz!

Sanah zaczyna rok z mocnym uderzeniem. Piosence Ale Jazz! towarzyszyła premiera teledysku, którego zdjęcia zrealizowane zostały w Teatrze Buffo w Warszawie. Za reżyserię i montaż klipu odpowiada Michał Pańszczyk. Co działo się na planie klipu Ale Jazz!? Confetti, piękna scenografia oraz taniec dziewczynek z Akademii Tańca Ursynów. Jeśli oglądaliście już teledysk, to koniecznie zobaczcie niepublikowane do tej pory zdjęcia z planu.

Ale Jazz! TEKST i ZNACZENIE piosenki Sanah i Vito Bambino

Sanah - piosenka Ale Jazz!

Jako wokalistka w roku 2020 okazała się praktycznie bezkonkurencyjna, ale w roku 2021 sanah ani na chwilę nie zwalnia tempa. Dokładnie 12 miesięcy temu ujawniła Szampana (status Diamentowej Płyty) a teraz startuje z nowym singlem, który ma szanse za długo zapewnić jej długie tygodnie na szczytach list hitów.  Ale jazz!, to nie tylko nowa odsłona nadchodzącej drugiej płyty studyjnej sanah, ale i spełnienie marzeń młodej artystki: w utworze usłyszymy Vito Bambino - wokalistę zespołu Bitamina, który inspirował ją od początku jej kariery. 

Piosence towarzyszy klip nakręcony w warszawskim Teatrze Buffo z towarzyszeniem dużej ilości gości - w tym muzyków towarzyszących sanah na koncertach oraz dziecięcego zespołu tanecznego. I choć teatralne video przenosi nas wizualnie na początek ubiegłego wieku, muzycznie w Ale jazz! mamy do czynienia z najbardziej współczesną muzyką pop najwyższej próby.

(Magic Records Poland)

Najnowsze