Sanah o nowej płycie, kwarantannie i... dramach. To prawdziwa królowa dram! [WIDEO]

2020-05-08 20:38 MK
Nowości Muzyczne 2020: Sanah częstuje Szampanem i zapowiada debiutancką płytę!
Autor: Magic Records Poland Nowości Muzyczne 2020: Sanah częstuje Szampanem i zapowiada debiutancką płytę!

Nazywana jest muzycznym objawieniem tego roku, a każdy z jej klipów generuje miliony wyświetleń. Sanah, bo o niej mowa to debiut, jakiego dawno nie było! Talent wokalistki docenili nie tylko słuchacze, ale i branża muzyczna. O swoim debiutanckim longplayu, koncertach i dramach opowiedziała w najnowszym wywiadzie z Hanczakiem. Wideo znajdziecie na ESKA.pl.

Sanah - tej dziewczyny chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Po skuszeniu słuchaczy przebojowym Szampanem, poruszeniu ich Melodią płynącą prosto z jej serca, prawdziwa Królowa dram polskiej sceny muzycznej w końcu zaprezentowała swój debiutancki album studyjny zatytułowany właśnie Królowa dram. Ta utalentowana artystka, która otrzymała aż trzy nominacje do prestiżowej nagrody Fryderyk, po raz kolejny w mistrzowski sposób połączyła poezję śpiewaną z młodzieżowym slangiem, a jej osobiste, wzruszające teksty, na pewno zmiękczą serce niejednego słuchacza.

Album Królowa dram ukazał się na rynku 8 maja, ale głośno było o nim na długo przez premierą. Zanim artystka wypuściła cały longplay, który pierwotnie miał mieć swoją premierę 27 marca, raczyła fanów kolejnymi singlami. Zarówno Szampan, Melodia, jak i Królowa dram odniosły wielki sukces, o czym świadczy liczba wyświetleń nakręconych do nich teledysków. Na płycie znalazły się też najpopularniejsze kawałki z debiutanckiej EP-ki piosenkarki ja na imię niewidzialna mam, która ukazała się na winylu w limitowanym nakładzie.

Sanah - wywiad

Czy Sanah to prawdziwa królowa dram? Na to i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w najnowszym wywiadzie, jaki z artystką przeprowadził doskonale znany wam z anteny Radia ESKA Michał Hanczak. Podczas rozmowy, której zapis dostępny jest w odtwarzaczu poniżej, prezenter wypytał wokalistkę między innymi o jej nowy album, czas spędzony na kwarantannie, plany na przyszłość i poddał ją niecodziennemu testowi. To trzeba zobaczyć!

Hanczak - Sanah
Najnowsze