Sanah

i

Autor: Artur BARBAROWSKI/East News

Sanah nie ma sobie równych. To najpopularniejsza piosenkarka w całej Polsce!

2021-07-15 13:23

Czego słuchają Polacy? Okazuje się, że we wszystkich województwach w Polsce rządzi jedna artystka. Mowa oczywiście o Sanah, która szturmem podbiła listy przebojów. Najnowszy album artystki zatytułowany Irenka jest oficjalnie najchętniej kupowanym krążkiem tego półrocza w salonach znanej sieci.

Sanah to artystka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wokalistka, która wyśpiewała największy hit 2020 roku, ani na moment nie zwalnia tempa i boje kolejne rekordy. W tym roku do sprzedaży trafił drugi album studyjny Sanah, którego tytuł to Irenka. To właśnie z tej płyty pochodzą hity takie jak nagrane z Vito Bambino Ale jazz!, emocjonalne 2:00 oraz odsłaniające nieznane dotąd oblicze artystki etc. (na disco). Każdy z nakręconych do piosenek i umieszczonych w sieci teledysków wygenerował miliony odsłon. Sam krążek nie schodzi natomiast z podium najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju. Jako że pierwsze półrocze roku 2021 już za nami, sieć sklepów Empik zdecydowała się na podsumowanie tych obfitujących w wiele premier muzycznych sześciu miesięcy. Czego zatem słuchali Polacy? Okazuje się, że Sanah nie ma sobie równych. Album artystki jest najchętniej kupowanym krążkiem muzycznym w całej Polsce! 

Sonda
Sanah - Irenka. Która piosenka z płyty jest najlepsza?

Sanah z kolejnym sukcesem

Takim sukcesem może pochwalić się niewielu artystów. Sanah po raz kolejny pokazała, że jest bezkonkurencyjna. Gwiazda podzieliła się ekscytującym newsem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przypomnijmy, że już jesienią Sanah wyruszy w trasę koncertową promująca Irenkę. Bilety na Kolońską i Szlugi Tour trafiły już do sprzedaży. Trasa rozpocznie się 31 października w Warszawie.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia