Sanah nie zdążyła dokończyć koncertu! TAKIEGO obrotu sprawy fani się nie spodziewali

i

Autor: WBF Sanah nie zdążyła dokończyć koncertu! TAKIEGO obrotu sprawy fani się nie spodziewali

Sanah i Kamil Bednarek też próbowali sił w zagranicznych programach! Im się nie udało

2022-05-31 10:17

Nie jest już tajemnicą, że Sara James pojawi się w amerykańskiej wersji programu Mam Talent. To nie pierwszy taki przypadek, jeśli chodzi o gwiazdy polskiego show-biznesu. Wcześniej w innych, równie popularnych zagranicznych formatach, swoich sił próbowali m.in. Sanah Kamil Bednarek. Oni jednak nie mieli szczęścia.

Wieść o tym, że Sara James pojawi się w amerykańskiej wersji programu Mam Talent zelektryzowała wszystkich fanów. Wokalistka, która w grudniu zeszłego roku wywalczyła drugie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, ma wielkie szanse na odniesienie międzynarodowego sukcesu. Nastoletnią artystką z Polski zainteresowała się nawet sama Rosalia, która zaobserwowała jej konto na Instagramie. Choć jeszcze nie wiadomo, jak polska piosenkarka poradziła sobie w show, to biorąc pod uwagę fakt, że postanowiła podzielić się tym newsem w sieci, możemy zakładać, że śpiewająco. Sara James nie jest pierwszą polską gwiazdą, która szczęścia szukała także za granicą. Wcześniej w brytyjskich odpowiednikach znanych talent-shows swoich sił próbowali m.in. Sanah i Kamil Bednarek. Im się jednak nie powiodło!

Sara James w amerykańskim Mam Talent! Wokalistka stawia na ŚWIATOWĄ karierę

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?

Sanah w brytyjskim Mam Talent

Zanim Sanah stała się znana, próbowała swoich sił w popularnych programach telewizyjnych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Bezskutecznie. Artystce nie udało się nawet dotrzeć do etapów, gdzie mogłaby zaprezentować swój talent przed jurorami. 

Było mi bardzo smutno. Po tym castingu zwiedzałam Londyn sama. Byłam załamana - mówiła w wywiadzie dla Interii.

Kamil Bednarek w brytyjskim X Factor

Kamil Bednarek, podobnie do Sary James, pojawił się na castingu do brytyjskiego X Factor już po osiągnięciu popularności w Polsce. Wokalista został jednak odrzucony ze względu na sukcesy, jakie udało mu się odnieść w rodzinnym kraju. Piosenkarz miał usłyszeć, że program to nie miejsce dla takich ludzi jak on.

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło