Sanah i Julia Wieniawa w zawziętej walce! Kto wygra ten muzyczny pojedynek?

Julia Wieniwa / Sanah
Autor: Mateusz Jagielski/East News / Lukasz Kalinowski/East News

Sanah czy Julia Wieniawa? Która z artystek wygra ten muzyczny pojedynek? Gwiazdy walczą o miejsce numer jeden w rankingu na polskiej karcie na czasie w serwisie YouTube! Kto teraz plasuje się na pierwszym miejscu? Więcej na ten temat przeczytacie poniżej.

Sanah, a może Julia Wieniawa? Która z artystek wygra ten muzyczny pojedynek? W dobie internetu YouTube, a dokładnie karta na czasie na YouTube jest wyznacznikiem najbardziej popularnych i porządnych treści w danym czasie. Ten ranking pokazuje czarno na białym, którzy twórcy, artyści muzyczni są w obecnym momencie najbardziej popularni. Jeśli ich treść wideo znajduje się w ścisłym rankingu YouTube oznacza to, że aktualnie jest to najczęściej i najchętniej oglądany film na YouTube. Jakiś czas temu Julia Wieniawa publikując nową piosenkę pod tytułem Zabierz tę miłość, którą nagrała wraz z Maciejem Musiałowskim pobiła popularnością nawet samego Friza, który jak wiemy już od dobrych paru lat jest mistrzem tej platformy. 

Julia Wieniawa swoim najnowszym singiel zapracowała na kolejny, ogromny sukces. Jej piosenka zebrała prawie 3 miliony wyświetleń, a co więcej już od niemalże tygodnia ten hit utrzymuje się na pierwszym miejscu na karcie na czasie. Na horyzoncie pojawiła się jednak słynna Sanah, która opublikowała swój nowy hit 2:00, który szybko pojawił się w rankingu. Obecnie plasuje się na drugim miejscu! Czy przebije kawałek Julii Wieniawy? To może stać się w każdej sekundzie!

Sanah lepsza od Julii Wieniawy? 

Julia Wieniawa obecnie jest mistrzynią polskiego YouTube’a! To właśnie jej hit Zabierz tę miłość plasuje się na pierwszym miejscu na karcie na czasie, jednak Sanah może ją wyprzedzić w każdej sekundzie. Piosenka uzdolnionej wokalistki po trzech dniach od premiery zyskała ponad milion wyświetleń oraz drugie miejsce w rankingu.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Najnowsze