Sanah, Coldplay, OneRepublic i inni. Najlepsze premiery tygodnia w New Music Friday w Radiu ESKA

2021-05-07 11:52
New Music Friday 07.05.2021
Autor: Magic Records, Coldplay, Sound Visuals Club, Interscope

New Music Friday po raz kolejny w Radiu ESKA już 07.05.2021. Znów na antenie naszej stacji pojawią się najnowsze piosenki największych gwiazd. Wybrzmią między innymi nowe single zespołów Coldplay i OneRepublic. Czy staną się hitami? Jakie inne piosenki pojawią się na liście? Oto premiery muzyczne, które umilą ci nadchodzący weekend!

Premiery pierwszego piątku maja 2021 w New Music Friday w Radiu ESKA już 07.05.2021! Nowe utwory z pewnością zachwycą wielu z was. Jakie nowości muzyczne pojawiły się na rynku. Czy mają potencjał, aby stać się wielkimi hitami? Na to pytanie musicie odpowiedzieć wy - słuchacze. To od was zależy, jak często utwory będą grane w stacjach radiowych oraz jak poradzą sobie na platformach streamingowych oraz YouTube. Maj 2021 dobrze zacznie się dla fanów zespołów. Dwie bardzo popularne grupy wydały nowe single. Pierwsza z nich to Coldplay, który wraca po długiej przerwie. Ich nowa piosenka to Higher Power, która od kilku dni była bardzo promowana w sieci. Doszło nawet do małego skandalu. Niektórzy uważali, że członkowie zespołu Coldplay skopiowali Lady Gagę. Pisaliśmy o tym tutaj. Kolejnym zespołem muzycznym, który wraca z nowym singlem to OneRepublic. Ich kolejne wydanie to piosenka Run. Czy przypadnie do gustu ich fanom?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021

Sanah w New Music Friday 07.05.2021

Na najnowszej liście New Music Friday znajdą się także propozycje dla fanów polskiej muzyki. I to nie byle jakiej, ponieważ chodzi o najnowszą twórczość Sanah - aktualnie najchętniej słuchanej piosenkarki. 07.05.2021 to dzień premiery jej nowej płyty, pt. Irenka. W New Music Friday będzie można usłyszeć jeden z utworów znajdujących się na krążku. Będzie to piosenka Warcaby. 

New Music Friday w Radiu ESKA: premiery 07.05.2021

  • OneRepublic - Run
  • Coldplay - Higher Power
  • Sanah - Warcaby
  • Papa Zeus - Can't Stop (Oh No)
  • Martin Lange - Kłamiesz
  • David Guetta - Get Together
  • Gabry Ponte x LUM!X x Prezioso - Thunder
  • Polo & Pan - Ani Kuni
Najnowsze