Rusza Taniec z Gwiazdami, a Sylwia Lipka uczy Maseraka! Sprawdź czego

2020-03-06 13:54
Sylwia Lipka uczy wujka Maseraka! Nowa edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
Autor: WBF Sylwia Lipka uczy wujka Maseraka! Nowa edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Ona – gwiazda internetu o aksamitnym głosie. On to jeden z najbardziej popularnych i uzdolnionych tancerzy w Polsce. Rafał Maserak pokazuje Sylwii niuanse tańców standardowych i latynoamerykańskich, ona zaś odpłaca się wprowadzaniem Maseraka w skomplikowany świat social mediów, który nie ma przed nią żadnych tajemnic!

Wiele godzin spędzonych na sali treningowej podczas, których wyciskają siódme poty, sprawiają, że relacje między uczestnikami, a tancerzami show Taniec z Gwiazdami zacieśniają się. Podobnie dzieje się w przypadku youtuberki i piosenkarki Sylwii Lipki oraz Rafała Maseraka. Treningi zaczynają od komplementów na swój temat i obowiązkowego przyjacielskiego przytulenia. Mimo sporej różnicy wieku, świetnie się ze sobą dogadują. Sylwia nazywa Rafała żartobliwie „wujkiem”.

Ale to tylko z sympatii. Dzieli nas 12 lat! Więc z Rafała jest trochę taki wujek.

Nie przeszkadza jej także ognisty temperament trenera, na który niekiedy narzekały gwiazdy tańczące w parze z Rafałem Maserakiem.

Gdy Rafał mi coś tłumaczy, mówi bardzo głośno – ale to nie jest krzyk. Po prostu wie, że inaczej do mnie nie dotrze.

Z kolei tancerz komentuje:

To pierwsza w historii programu gwiazda, z którą tańczę, która rozumie mój styl bycia. Sylwia wie, że jak się czymś emocjonuję, to po prostu mówię donośnie.

Jak to w prawdziwej przyjaźni, Sylwia i Rafał nawzajem się inspirują. Dzięki tancerzowi Sylwia uczy się poruszać na scenie, co z pewnością wykorzysta nie tylko podczas występów na parkiecie „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”, ale również podczas jej własnych koncertów. Z kolei Sylwia uczy Rafała obsługi social mediów! Doskonale porusza się w cyberświecie i wie, jak kierować swoim wizerunkiem, by pozyskiwać coraz to nowych followersów. Czy to pomoże parze w show i wytańczą dla siebie Kryształową Kulę? Przekonamy się już wkrótce.

Sylwia Lipka - piosenka Od lat HITEM? Fragment TYLKO U NAS

Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami - kiedy oglądać?

Dzisiaj wieczorem na antenie Polsatu zobaczymy pierwsza odsłonę 11. edycji programu. Zobaczymy w niej, jak uczestnicy radzą sobie z jive’em, cha-cha-chą, tangiem i walcem. Na żywo zaśpiewa dla widowni zwyciężczyni 7. edycji programu – Natalii Szroeder.

Rozrywkowy program Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, pojawi się na ekranach od 6 marca, w każdy piątek o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze