Lena MoonLight

i

Autor: materiały prasowe Lena MoonLight wydała nową piosenkę.

Nowość

Lena MoonLight wydała nowy singiel! Tak brzmi piosenka "SZANSE"

2024-03-28 12:27

Kolejnym singlem "SZANSE" Lena MoonLight udowadnia, że polska scena rapowa to jest jej miejsce. Po mocnym singlu "NIC O MNIE" artystka pokazuje, że w lirycznym repertuarze również czuje się dobrze. Do piosenki powstał klip, który idealnie odzwierciedla klimat piosenki.

W utworze pt. "SZANSE" wokalistka Lena MoonLight mówi o porzuceniu codziennej rutyny w imię realizacji swoich pasji i marzeń i nie odkładaniu ich na później. Przypomina również o tym aby pamiętać, że jeśli robimy coś z pasji, to powinniśmy przede wszystkim czuć z tego satysfakcję i radość, a nie narzucać na siebie niepotrzebną presję, żeby tylko dorównać oczekiwaniom innych. 

Lena MoonLight - kim jest?

Lena Moonlight to wokalistka, autorka tekstów, osobowość internetowa (4 mln obserwujących). Muzycznie zadebiutowała wakacyjnym, popowym singlem "Stać cię na więcej" w lipcu 2022 roku. W ślad za udanym debiutem kolejno ukazały się single: popowa „California”, osadzony w stylach trap i R&B „Ostatni raz” oraz rapowe „Money Moves”, „Za ten luz” i „NIC O MNIE”.

Olivia Rodrigo wydała wersję deluxe albumu „GUTS”. 5 nowych piosenek!

Maks on air - SHORT Roxie i Smolasty

Po etapie poszukiwań muzycznej tożsamości, trzy ostatnie utwory rozpoczęły nową ścieżkę artystyczną Leny, która odwołując się do własnych przeżyć sama napisała do nich teksty. Wydany właśnie utwór „SZANSE” to kontynuacja rapowego stylu, w którym artystka czuje się najlepiej- odzwierciedla jej osobowość i kierunek, w którym chce podążać. Ostatni singiel to również bardziej liryczna odsłona młodej wokalistki. Z pewnością to dopiero początek tegorocznych nowości, bo jak mówi Lena "praca w studio i poszukiwanie nowych brzmień, sprawia jej ogromną przyjemność”.