Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015: hit YouTube na pierwszy dzień w szkole! Zobaczcie ten flow! [VIDEO]

2014-09-01 17:47

Nudne rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015? Nie z jednym z hitów YouTube! Przywitani przemową z flow, którego nie powstydziliby się najlepsi raperzy na rynku muzycznym, pierwszy dzień w szkole amerykańscy studenci rozpoczęli z powerem. Zobacz na ESKA.pl!

Kiedy jest rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015? To pytanie, które niestety większość z nas zadaje sobie na koniec każdych wakacji. Na myśl o pierwszym dniu w szkole przechodzą nas ciarki, ale okazuje się, że nie musi być wcale tak źle. Dowód? Wystarczy obejrzeć jeden z hitów YouTube, czyli przemowę witającą studentów w nowym roku akademickim w Georgia Tech w wykonie jednego z tamtejszych uczniów.

Muzyka ze Star Wars i flow, którego nie powstydziliby się najlepsi raperzy na rynku muzycznym robi wrażenie nawet na tych, którzy szkołę, gdy się tylko da, omijają szerokim łukiem. Jeśli chcesz zbudować kombinezon Iron Mana, jesteś Georgia Tech, możesz to zrobić! - słyszymy w motywacyjnym speechu.

Chcielibyście zostać przywitani tak 1 września 2014 roku w swoich szkołach lub też na początku października na swoich uczelniach? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie. I pamiętajcie o jednym ... WE CAN DO THAT! ;)

Zobacz welcome speech w Georgia Tech!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze