Rozebrała się przy piosence Sheerana w X Factor - juror poprosił o bis

i

Autor: fot./screen/youtube.com/MusicTalentNow X Factor

Rozebrała się przy piosence Sheerana w X Factor - juror poprosił o bis

2017-10-10 15:04

Jej występ sprawił, że juror poprosił o bis! Uczestniczka X Factor zaprezentowała niecodzienny show rozbierając się i tańcząc do piosenki Eda Sheerana! Zobaczcie to na ESKA.pl!

X Factor to program, który przyciąga ludzi z najróżniejszymi pomysłami na muzyczną karierę! W jednym z odcinków brytyjskiej edycji pojawiła się piękna dziewczyna o imieniu Elisangela, która... postanowiła rozebrać się przy piosence Shape of you Eda Sheerana i zaśpiewać! Dla wielu może się to wydawać kontrowersyjne ale jeden z jurorów był aż tak zachwycony występem, że poprosił o bis!

Justyna Mikunda - śpiewała dla zmarłego chłopaka i doprowadziła do łez widownię Mam Talent >>

Mężczyźni w jury byli zachwyceni

Jurorem, którego zachwyciła rozbierająca się dziewczyna był Simon Cowell czyli przewodniczący jury X Factor. Widać było, że nie może oderwać oczu od Elisangeli, a po występie powiedział do niej: Zaprezentuj mi drugą piosenkę, trzecią piosenkę, czwartą i dziesiątką. Powtórki chciał też drugi juror Louis Walsh. Występ przypadł do gustu także Sharon Osbourne. "Nie" powiedziała jedynie Nicole Scherzinger ale jej głos nie miał już wpływu na przejście pięknej tancerki do kolejnego etapu.

Odpadła z X Factor a teraz jest milionerką!

Autor: brak danych

Historia tej 25-latki robi wrażenie! Jeszcze parę lat temu dziewczyna bez skutku próbowała swoich sił w talent show, a teraz wiedzie prawdziwie luksusowe życie, choć wcale nie zrobiła kariery w muzyce! Jak Chloe Khan w kilka lat zarobiła olbrzymią fortunę? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.