Roxie nie ma już różowych warkoczy! Pokazuje, jak je rozplątała [TYLKO U NAS]

2020-02-29 16:30 RW
Roxie pokazuje, jak rozplątać warkocze. To nimi zrobiła wielką furorę! [TYLKO U NAS]
Autor: ESKA Roxie pokazuje, jak rozplątać warkocze. To nimi zrobiła wielką furorę! [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel swoimi warkoczami zachwyciła wszystkich, gdy tylko pojawiła się na lotnisku Chopina w Warszawie. Do tej pory nigdy nie prezentowała się z takimi włosami, więc dla wielu osób było to pozytywne zaskoczenie. Roxie specjalnie dla nas stworzyła filmik, na którym rezygnuje z takiego zaczesania. Zobaczcie sami - na ESKA.pl

Roksana Węgiel na Dominikanie bawi się doskonale, o czym możecie się przekonać oglądając codzienne daily vlogi artystki na ESKA.pl. Wokalistka w pełni korzysta z wymarzonego wypoczynku, ponieważ już od marca rozpocznie koncertowanie po całej Polsce. Roxie cieszy się dużą popularnością naszego dominikańskiego wypadu na tyle, że rozpoznał ją nawet lokalny sprzedawca. Wykonawczyni hitu Dobrze jest jak jest - zwróciła na siebie uwagę wchodząc już na lotnisko Chopina w Warszawie. Uwagę przyciągnęła nie sama postać, choć to również, ale w szczególności różowe warkocze.

Zobacz: Roksana Węgiel przeszła metamorfozę! Oczarowała wszystkich! [WIDEO]

Roksana Węgiel - różowe włosy

Roksana Węgiel zaszalała, a wszystko z myślą o ESKA Odwołuje Zimę 2020! Wokalistka razem z Radiem ESKA i słuchaczami wysyła energię oraz słońce prosto ze słonecznej Dominikany. Gwiazda tuż po ekskluzywnym koncercie w Punta Cana postanowiła rozplątać swoje warkocze. Jak to zrobić? Zobaczcie, bo to wideo dostępne tylko na ESKA.pl!

Najnowsze