Szampan od Sanah w tym trio brzmi wyjątkowo dobrze! Jak poradziły sobie młode wokalistki?

2020-09-23 11:49 Patrycja Obarowska
Sanah
Autor: Materiały prasowe Polsat

Szampan od Sanah to jeden z najpopularniejszych kawałków 2020 roku! Doczekał się niejednego coveru i powstał również w tiktokowym stylu! Jak podoba wam się wersja popularnej piosenki Sanah od tych słynnych wokalistek? Oceńcie sami na ESKA.pl!

Szampan od Sanah to zdecydowanie jeden z większych hitów 2020 roku! Piosenka ta zadebiutowała na samym początku tego roku, 3 stycznia i to właśnie ten utwór był pierwszym singlem polskiej artystki z jej debiutanckiego albumu studyjnego, który nosi nazwę Królowa dram. Hit ten stał się tak popularny, że niemalże każdy z nas znał choć fragment jego tekstu. Serwis YouTube wzbogacił się o wiele jego coverów, a sama piosenka rządziła w większości polskich rozgłośni radiowych. Szampana nie zabrakło także w najpopularniejszej aplikacji w dobie internetu, czyli na TikToku! Wielu znanych polskich twórców śpiewało hit od polskiej wokalistki i prezentowało go w swoim stylu. Tak też zrobiły popularne dziewczyny, które ze śpiewem na co dzień są dosyć blisko! Fragment piosenki Sanah na TikToku zaśpiewały: Natalia Sisik, która hit Sanah zaśpiewała nawet z samą autorką, PKSisters, czyli Patrycja i Kinga Roszczyk, oraz popularna Magda Bereda! Jak brzmi Szampan od Sanah w wykonaniu dziewczyn? Posłuchajcie sami na ESKA.pl!

Szampan od Sanah w wyjątkowym trio

Szampan od Sanah doczekał się z pewnością wielu przeróbek, lepszych i gorszych coverów, jednak w tym trio brzmi naprawdę fantastycznie! Na krótkim tiktokowym wideo widzimy i słyszymy wokal Magdy Beredy, sióstr znanych pod pseudonimem artystycznym PKSisters oraz słynną influencerkę Natalię Sisik.

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze