Roksana Węgiel wciąż na topie. Ten wynik mówi sam za siebie!

2019-12-05 17:08 MK
Roksana Węgiel
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Ostatni rok to prawdziwe pasmo sukcesów w życiu zawodowym czternastoletniej wokalistki. Roksana Węgiel, bo o niej mowa, potrzebowała niewiele czasu, by stać się jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W osiągnięciu takiej sławy pomógł jej z pewnością udział w Eurowizji Junior 2018. Występ piosenkarki do dziś bije rekordy! Szczegóły na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - występ na Eurowizji Junior 2018 odmienił życie trzynastoletniej wówczas dziewczynki o 180 stopni. Roxie była pierwszą reprezentantką naszego kraju, której udało się zwyciężyć w tak prestiżowym konkursie. Młoda artystka wykonała na scenie swój hit Anyone I Want To Be napisany przez Lanberry oraz Patryka Kumóra i podbiła serca telewidzów. To właśnie dzięki głosom publiczności, Roksana awansowała z siódmego miejsca wprost na sam szczyt! Od tamtego momentu, w życiu zawodowym wokalistki wydarzyło się naprawdę dużo. Przede wszystkim, wydała ona swój długo wyczekiwany krążek oraz wyruszyła w trasę koncertową po całej Polsce, na którą bilety wyprzedały się w ekspresowym tempie. Po roku, Roxie ponownie pojawiła się na eurowizyjnej scenie. Tym razem nie tylko po to, by zaśpiewać, ale również poprowadzić całe wydarzenie! Udział artystki w imprezie oraz sam fakt, że po raz pierwszy odbywała się ona w Polsce, przełożyły się na zainteresowanie jej zwycięskim występem sprzed roku. W podsumowaniu przygotowanym przez organizatorów, Roksana Węgiel uplasowała się bardzo wysoko!

Roksana Węgiel - występ na Eurowizji Junior

Listopad był bardzo ważnym miesiącem dla wszystkich fanów Konkursu Piosenki Eurowizji. W niedzielę, 24 listopada odbyła się siedemnasta edycja wydarzenia, którego zwyciężczynią została Viki Gabor. Na koncie Junior Eurovision Song Contest w serwisie YouTube pojawiło się wideo z podsumowaniem najchętniej oglądanych klipów na kanale w całym miesiącu. Wśród tegorocznych przedstawicieli znalazła się zeszłoroczna zwyciężczyni - Roksana Węgiel. Piosenkarka uplasowała się na 3. miejscu! Sam szczyt zestawienia należał oczywiście do Viki.

Najnowsze