Roksana Węgiel skradła show. Jej pojawienie się w Tańcu z gwiazdami wywołało sensację

2021-09-28 10:45
Roksana Węgiel
Autor: TRICOLORS/East News

Roksana Węgiel pojawiła się w Tańcu z gwiazdami. Widzowie nie mogli podziwiać jednak jej zdolności wokalnych, ani tanecznych. Wokalistka pojawiła się bowiem w zupełnie innej roli. Choć jej wystąpienie było bardzo krótkie, nie umknęło uwadze fanów, którzy od razu zamieścili nagrania na Instagramie.

Roksana Węgiel to gwiazda, której pojawienie się na którejkolwiek z imprez branżowych, wywołuje niemałą sensację. Piosenkarka, która w styczniu tego roku skończyła 16 lat, uwielbia bawić się swoim wizerunkiem i zawsze zachwyca swoimi stylizacjami. Ostatnio fani Roxie mieli kolejną okazję, by zobaczyć swoją idolkę w telewizji. Piosenkarka pojawiła się bowiem w ostatnim odcinku uwielbianego przez widzów programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, którego dwunasta edycja emitowana jest na antenie telewizji Polsat. Piosenkarka nie pojawiła się jednak po to, by zaśpiewać jeden ze swoich ostatnich hitów, ani też po to, by zatańczyć, choć wszyscy wiedzą, że potrafi. Roxie wygrała w końcu program Dance, Dance, Dance. Wykonawczyni hitu Korona pojawiła się na parkiecie ze szklaną kulą, w której zamieszczone były tańce na przyszły tydzień oraz tytuły piosenek.  

Roksana Węgiel w Tańcu z gwiazdami

Roxie pojawiła się na parkiecie tuż po zakończeniu występu Łukasza 'Jurasa' Jurkowskiego, Wiktorii Omyły oraz partnerki zawodnika sztuk walki Pauliny, którzy zatańczyli tango do wielkiego hitu I Wanna Be Your Slave z repertuaru Maneskin. Pojawienie się Roksany Węgiel na parkiecie Tańca z gwiazdami zostało odnotowane przez jej fanów, którzy podzielili się nagraniami w sieci. Część z nich piosenkarka opublikowała na swoim story na Instagramie. To się dopiero nazywa fanbase! Co najważniejsze, Roxie za tydzień ponownie pojawi się w programie. Tym razem po to, żeby zaśpiewać!

Viki Gabor nie utrzymuje kontaktu z Roksaną Węgiel. Ale słuchała jej nowych piosenek!
Najnowsze