Roksana Węgiel i Viki Gabor na dorosłej Eurowizji? Internauci z całego świata poparli ten pomysł!

Viki Gabor i Roksana Węgiel
Autor: YouTube/ Junior Eurovision Song Contest

Eurowizja Junior 2020 już za nami. Na eurowizyjnej scenie nie mogło zabraknąć gwiazd, dzięki którym poznaliśmy smak zwycięstwa. Roksana Węgiel i Viki Gabor zaśpiewały wspólnie z hologramem Duncana Laurence'a - zwycięzcy Eurowizji 2019. Artyści wykonali wspólnie utwór Arcade z jego repertuaru. Dla wielu widzów był to najjaśniejszy punkt całego wydarzenia. Do tego stopnia, że domagają się oni, by Roxie i Viki pojawiły się na dorosłej Eurowizji.

Roksana Węgiel i Viki Gabor na dorosłej Eurowizji? Tysiące fanów z całego świata marzą o tym, by ponownie zobaczyć wokalistki na jednej scenie. Wszystko dzięki gościnnemu występowi, który miał miejsce podczas Eurowizji Junior 2020. Organizatorem muzycznego show ponownie była Polska. Nie mogło zatem zabraknąć dwóch gwiazd, które zapewniły naszemu krajowi zwycięstwo w konkursie. Roksana Węgiel wygrała w 2018 roku, a Viki Gabor świętowała swój sukces rok później. Artystki zaśpiewały wspólnie kawałek zwycięzcy Eurowizji 2019 - Duncana Laurence'a. Na scenie towarzyszył im jego hologram.

Ze względu na pandemię koronawirusa ani reprezentanci poszczególnych krajów, ani też zagraniczni goście nie mogli pojawić się w Warszawie. Roksana Węgiel i Viki Gabor zaśpiewały zatem piosenkę Arcade z hologramem Duncana Laurence'a. Mimo utrudnień występ zachwycił widzów z całego świata, którzy domagają się zaproszenia zwyciężczyń Eurowizji Junior na dorosłą Eurowizję w Rotterdamie.

Alicja Tracz zaśpiewa na Eurowizji Junior: Co poradziły jej Viki Gabor i Roxana Węgiel?

Roksana Węgiel i Viki Gabor na Eurowizji 2021?

Zdaniem wielu internautów to właśnie był występ wieczoru. Roksana Węgiel  i Viki Gabor dały z siebie wszystko i po raz kolejny udowodniły, że jak nikt inny zasługiwały na to, by wygrać Eurowizję Junior. Pod występem dziewczyn i Duncana pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani konkursu domagają się, by zwycięzca Eurowizji 2019 zaprosił je na scenę podczas Eurowizji 2021, która ma się odbyć w Rotterdamie.

- Duncan powinien zaprosić dziewczyny, by zaśpiewały z nim tę piosenkę na Eurowizji w Rotterdamie - napisał jeden z fanów.

Jego komentarz polubiło ponad tysiąc użytkowników. Przypomnijcie sobie ten magiczny moment.

Najnowsze