Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski w duecie! Śpiewają świąteczny hit

2019-11-26 10:05 RW
Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski w duecie! Śpiewają świąteczny hit
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski w duecie! Śpiewają świąteczny hit

Wiele osób czekało na ich wspólny utwór. Fani mieli nadzieję, że dwie czołowe gwiazdy młodego pokolenia, stworzą razem singiel, który podbije najważniejsze zestawienia w naszym kraju. Tymczasem duet zaskoczył wszystkich i nagrał nową wersję świątecznej piosenki. Jak im wyszło? O jaki dokładnie utwór chodzi? Przekonajcie się i poczujcie bożonarodzeniowy klimat już w listopadzie - na ESKA.pl

Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski w jednym utworze! Od dawna mówi się, że te dwie gwiazdy młodego pokolenia powinny wypuścić wspólny kawałek. Fani przekonywali, że z pewnością zdobyłby on dużą popularność, a co za tym idzie doskonale radziłby sobie na listach hitów. Jak się okazuje najbardziej zniecierpliwieni na ich solową piosenkę będą musieli jeszcze poczekać. Na pewno zadowolą się bożonarodzeniową piosenką, którą duet nagrał w ramach świątecznej akcji sieci komórkowej. Oprócz samej piosenki powstał też zimowy teledysk, w którym pojawiają się takie elementy, jak: oświetlone choinki, śnieg, dzwoneczki i śnieżynki. Chwilę po opublikowaniu wideo w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, że to najlepsza współpraca muzyczna w ostatnim czasie. Wersja, która pojawia się w spocie promocyjnym trwa 20-sekund, a internauci mają nadzieję, że nowa wersja piosenki na święta będzie udostępniona w całości. Tak też się stało, 25 listopada 2019. 

Zobacz: Najbardziej irytujące piosenki świąteczne wszech czasów [TOP 10]

Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski - piosenka na święta

Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski w piosence świątecznej brzmią znakomicie. To tylko rozpaliło nadzieje fanów na wspólny, autorski utwór. Duet wykonał piosenkę, która znana jest z filmu Kevin Sam w Domu. Mowa o utworze Rockin' Around the Christmas, za który odpowiada Tree Brandy Lee. Zdecydowania cała wersja utworu, gdy tylko się pojawi, stanie się wielkim hitem na święta.  

Najnowsze