Robert Lewandowski i Donatan naprawdę nagrywają płytę! Połączyła ich muzyka

2017-11-07 11:52

Połączyła nas muzyka - Robert Lewandowski i Donatan przygotowują nowy muzyczny projekt. O pracy nad płytą poinformował na swoim profilu sam Lewandowski. 

To już pewne. Donatan i Robert Lewandowski przygotowują razem wspólny muzyczny projekt. Informacja ukazała się oficjalnie na profilu piłkarza. Opublikowała ją również Cleo na swoim Instagramie. 

Robert Lewandowski i Donatan razem

Lewandowski na swoim profilu w portalu społecznościowym Facebook, opublikował następującą wiadomość: Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic. Już niedługo zaprezentujemy Wam nasz wspólny projekt z udziałem najciekawszych wykonawców z różnych gatunków muzycznych. Będzie OGIEŃ Donatan. Ta informacja potwierdziła wcześniejsze plotki odnośnie współpracy piłkarza i producenta. Tajemnicą nie jest, że panowie znają się i przyjaźnią. Kapitan naszej reprezentacji i muzyk zaskoczyli jednak fanów tak poważnym projektem. Wszyscy spodziewali się raczej nowego klipu Donatana z udziałem Lewego. Wygląda jednak na to, że piłkarz rozpoczyna zupełnie nowy rodzaj kariery.

Wspólna płyta - co na to fani? 

Na Instagramie Cleo, która również opublikowała informację o zaplanowanej płycie możemy przeczytać komentarze w tym kilka negatywnych: - co jeszcze...jeszcze trochę to w lodówce będą...Lewandowscy.., - Kariera muzyczna po piłkarskiej dobry plan he. Fani zauważyli jednak coś ważnego. Skoro wokalistka udostępniła post Roberta Lewandowskiego może to oznaczać, że Cleo również pojawi się wśród zapowiadanych artystów! 

Płyta Lewandowskiego i Donatana - kiedy premiera? 

Na datę premiery przyjdzie nam jeszcze pewnie trochę poczekać. Prawdopodobnie ukaże się w 2018 roku. Zwiastun ich współpracy, który opublikował Lewandowski na swoim profilu zapowiada duży i ciekawy projekt. Z pewnością będzie to jedna z najbardziej oczekiwanych płyt w przyszłym roku.

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze