Robbie Williams - wiek, żona, dzieci, piosenki. Co wiemy o wykonawcy hitu Angels?

2020-01-12 20:57
Robbie Williams
Autor: Polska Press/East News

Mało który brytyjski wokalista moze pochwalić się takimi sukcesami, co Robbie Williams. Mimo tego, że w 2020 roku minie 30 lat od chwili, kiedy dołączył do grupy Take That, wciąż świetnie sobie radzi na listach przebojów, czego dowodem może być sprzedaż jego ostatniego krążka. Na ESKA.pl zgromadziliśmy najważniejsze informacje o tym legendarnym artyście.

Robbie Williams: wiek, żona, dzieci, piosenki - oto informacje, których najczęściej poszukują polscy internauci w kontekście wykonawcy ponadczasowego hitu Angels. Bez wątpienia, Robbie Williams jest jednym z najpopularniejszych wokalistów pochodzących z Wielkiej Brytanii. To właśnie on zdobył na tamtejszym rynku najwięcej numerów jeden pod względem sprzedaży albumów oraz zgromadził największą ilość statuetek BRITs, przyznawanych corocznie najlepszym artystom. Jeśli chcecie się dowiedzieć o nim czegoś więcej, idealnie trafiliście.

Robbie Williams - wiek

Brytyjczyk przyszedł na świat 13 lutego 1974 w Stoke-on-Trent, w Wielkiej Brytanii, zatem w 2019 roku skończył 45 lat. Ojciec Roberta, bo tak właściwie ma on na imię, był lokalnym komikiem, co zapewne znacząco wpłynęło na wybór życiowej drogi piosenkarza. Gdy miał 16 lat, zgłosił się na przesłuchanie do boysbandu Take That, który święcił największe triumfy w latach 90. W 1996 roku oficjalnie opuścił grupę, choć jak sam przyznał po latach - został z niej wyrzucony.

Robbie Williams - żona

Na przestrzeni lat, Robbiego Williams łączono z wieloma kobietami. Artysta nie ukrywał w wywiadach, że uwielbia towarzystwo przedstawicielek płci pięknej, nierzadko będących jego fankami. Do muzyka przylgnęła nawet łatka playboya. W sierpniu 2010 roku, świat obiegła informacja, że ożenił się on z aktorką Aydą Field.

Robbie Williams - dzieci

U boku żony, piosenkarz bardzo się ustatkował. W pewnym momencie, postanowił nawet założyć rodzinę. W 2012 roku na świat przyszła ich córka Theodora Rose, a dwa lata później syn Charlton Valentine. We wrześniu 2018 roku, ku zaskoczeniu wszystkich, państwo Williams ogłosili, że po raz trzeci zostali rodzicami. Colette Josephine została urodzona przez surogatkę.

Robbie Williams - piosenki

Od chwili swojego debiutu, Robbie Williams wydał przynajmniej kilkanaście hitów, które zna każdy. Angels, Feel, Supreme, The Road to Mandalay, Let Me Entertain You czy Love My Life - to tytuły zaledwie kilku najpopularniejszych piosenek z katalogu Brytyjczyka. W 2019 roku, artysta wydał album The Christmas Present, na którym znalazły się covery świątecznych klasyków, jak również w pełni autorskie kompozycje.

Najnowsze