Rita Ora śpiewa hit Calvina Harrisa! Znowu są parą? [VIDEO]

2017-07-19 17:19
Rita Ora śpiewa hit Calvina Harrisa! [VIDEO]
Autor: fot. EAST NEWS Rita Ora śpiewa hit Calvina Harrisa! [VIDEO]

Rita Ora i Calvin Harris znowu razem! Artystka w jednej z rozgłośni radiowej w Stanach Zjednoczonych wykonała znany hit szkockiego producenta. Jej wersji posłuchacie na ESKA.pl

Rita Ora i Calvin Harris znowu razem! Artyści kilka lat temu tworzyli szczęśliwy związek, jednak przez masę obowiązków zaniedbali swoją miłość. Wokalistka w czasie wizyty w amerykańskim programie radiowym Elvis Duran Live, wykonała hit Slide, szkockiego producenta. Wcześniej jednak musiała uzyskać zgodę Harrisa na publiczne wykonanie covera. Jej akustyczna wersja kawałka z płyty Funk Wav Bounces Vol 1. robi furorę w sieci! Godna podziwu jest energia płynąca z głosu Ory, która jest wyczuwalna od pierwszych dźwięków! Przekonajcie się sami!

Rita Ora śpiewa hit Calvina Harrisa - Slide

Czy to, że Rita Ora śpiewa hit swojego byłego chłopaka o czymś świadczy? Zapewne przekonamy się już niebawem!

 

Rita Ora aktualnie promuje swój ostatni singiel pt. Your Song w stacjach radiowych i telewizyjnych. Od kilku tygodni jej singiel znajduje się w TOP 10 brytyjskiej listy sprzedaży. 

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką.

 

Najnowsze