Rihanna w ciąży?! Te zdjęcia wiele wyjaśniają!

2018-01-30 13:18
Rihanna w ciąży?! To zdjęcie wiele wyjaśnia!
Autor: screen instagram.com/badgalriri sceeen instagram.com

Czy Rihanna jest w ciąży? Takie plotki pojawiły się po gali rozdania Grammy 2018. Zdjęcia, które gwiazda wrzuciła na Instagram, mogą wiele zdradzać na ten temat!

Rihanna w ciąży? Po gali rozdania nagród Grammy 2018 wszyscy zastanawiają się, czy wokalistka rzeczywiście pokazała ciążowy brzuszek. Wśród fanów gwiazdy co jakiś czas powtarzają się doniesienia, że RiRi rzeczywiście jest w ciąży. Do tej pory żadne z nich się nie potwierdziły - czy tym razem Rihanna faktycznie zostanie mamą? Wokalistka wrzuciła na swój Instagram foty, które jeszcze bardziej namieszały!

Czy Rihanna jest w ciąży?

Po gali Grammy, która odbyła się 28 stycznia, pojawiło się mnóstwo artykułów sugerujących, że Rihanna może być w ciąży. Argumentami świadczącymi o jej błogosławionym stanie m.in. miały być nieco większy niż zazwyczaj brzuszek wokalistki i fakt, że 'ochraniała go' podczas występu. 

Grammy 2018 - Bruno Mars, Rihanna i inni. 5 najlepszych występów gali

Autor: brak danych

Grammy Awards 2018 za nami! Podczas tegorocznej gali nie zabrakło wzruszeń, genialnych występów i zaskoczeń. O pozłacany gramofon w 2018 roku walczyły naprawdę wybitne gwiazdy. Chociaż największym faworytem plebiscytu był Jay-Z, któremu najnowszy album 4:44 zapewnił aż 8 nominacji, to raper okazał się największym przegranym, nie otrzymując żadnej nagrody. Wielkim zwycięzcą Grammy 2018 okazał się Bruno Mars, który oprócz zdobycia 6 statuetek, w nocy z 28 na 29 stycznia 2018 zaprezentował przed publicznością magiczne show.

Na fake'owym koncie Rihanny ktoś zamieścił post, który ma rzekomo udowodnić, że wokalistka wyśmiewa plotki o ciąży. Zdjęcie podpisane jest: 'Mina, jaką robisz, kiedy przez ciebie wszyscy mają szalone myśli'. Poniższy post to fake i oczywiście nie wrzuciła sama gwiazda.

That face after you just gave everyone wild thoughts #Grammys. More HQ's in our gallery! Post udostępniony przez badgalriri (@badgalririr8)

Co więcej, Rihanna nie zdementowała w żadnym oficjalnym oświadczeniu informacji o swojej ciąży. Na prawdziwym koncie gwiazdy pojawiły się dwa zdjęcia, które wywołały jeszcze więcej spekulacji! Na obydwu gwiazda znowu zakrywa swój brzuch!

rude. 🔥💋🔥 Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)
stay pressed. Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

Czy RiRi rzeczywiście tylko troszkę przytyła, a zdjęcia, które wrzuca, mają podkręcić atmosferę wokół jej rzekomej ciąży, czy gwiazda rzeczywiście spodziewa się dziecka i nie chce jeszcze o tym informować? Jedno jest pewne - Rihanna niezwykle mocno trzyma wszystkich w niepewności!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze