Rihanna: 5 niesamowitych faktów z życia wokalistki. Czego jeszcze nie wiesz o RiRi?

2018-02-19 17:04
Rihanna: 5 niesamowitych faktów z życia wokalistki. Czego jeszcze nie wiesz o RiRi?
Autor: ANGELA WEISS/ AFP/EAST NEWS Rihanna

Rihanna to twoja idolka i jesteś pewien, że wiesz już o niej wszystko? Sprawdź 5 mniej znanych faktów o RiRi i przekonaj się sam!

Rihanna, mimo że jest jedną z największych gwiazd, też ma sporo tajemnic! Przedstawiamy najbardziej niezwykłe i nietypowe fakty z życia utalentowanej wokalistki. Przekonaj się, czy rzeczywiście wiesz o niej tak dużo, jak ci się zdawało. Niektóre z tych rzeczy są naprawdę zadziwiające! Oto 5 najbardziej zaskakujących i mało znanych faktów, który każdy fan powinien wiedzieć o Rihannie.

Rihanna: nietypowe fakty z życia wokalistki

  1. Jak każdy muzyk RiRi także czerpie wiedzę i doświadczenie od innych. Wokalistka zdradziła, że największy wpływ, jeśli chodzi o muzykę, mieli na nią Bob Marley, Mariah Carey i Madonna. Rihanna powiedziała kiedyś nawet, że jej ambicją jest stanie się 'drugą Madonną'.
  2. Kiedyś podczas wizyty w salonie depilacji została rozpoznana przez kosmetyczkę w trakcie zabiegu i poproszona o autograf. Od tego czasu Rihanna nie chodzi do żadnej kosmetyczki, która mogłaby ją poznać - wybiera salony, w których pracują starsze kobiety, niemówiące po angielsku.
  3. Rihanna zdradziła, że często wysyła mamie prezenty, ale niestety zostają odsyłane, bo jej mama uważa, że są zbyt kosztowne. Jednego prezentu jednak w żaden sposób nie mogła odesłać: RiRi kupiła swojej mamie dom na Barbadosie.
  4. Jedną z jej najbliższych przyjaciółek jest Katy Perry - Rihanna organizowała jej wieczór panieński, a także była świadkową na jej ślubie.
  5. Rihanna zabroniła przynosić swoim fanom na koncerty... parasolki! Artystka bała się, że będą próbowali kopiować jej słynny układ z piosenki Umbrella i komuś stanie się krzywda.

Rihanna w ciąży?! Te zdjęcia wiele wyjaśniają!

Autor: brak danych

  Rihanna w ciąży? Po gali rozdania nagród Grammy 2018 wszyscy zastanawiają się, czy wokalistka rzeczywiście pokazała ciążowy brzuszek. Wśród fanów gwiazdy co jakiś czas powtarzają się doniesienia, że RiRi rzeczywiście jest w ciąży. Do tej pory żadne z n

Źródło: uselessdaily.com, hercampus.com

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze