Ricky Martin wziął ślub! Kim jest wybranek muzyka?

i

Autor: screen instagram.com/ricky_martin screen instagram.com

Ricky Martin wziął ślub! Kim jest wybranek muzyka?

2018-01-14 12:42

Ricky Martin wziął ślub! Słynny piosenkarz 10 stycznia potwierdził informację o tym wydarzeniu. Z kim Ricky Martin stanął na ślubnym kobiercu?

Ricky Martin: ślub wokalisty nieco zaskoczył wszystkich jego fanów. Informacje o zaręczynach gwiazdora pojawiły się już w listopadzie 2017 roku, ale data ślubu nie została jak dotąd ujawniona. 10 stycznia wokalista potwierdził, że powiedział już sakramentalne 'tak'. Co wiemy o wybranku Martina i o samej ceremonii? Podobno wielka impreza celebrująca to wydarzenie ma się dopiero odbyć!

Demi Lovato pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. Wygląda zjawiskowo!

Autor: brak danych

  To nie żart. To nie plotka. Demi Lovato na swoim Twitterze zaprezentowała zdjęcie w sukni ślubnej. Pierwsze podejrzenie, że chodzić może o ślub artystki jest mylące. Fani gwiazdy podejrzewają, że jest to kadr z nadchodzącego teledysku wokalistki do utworu 'Tell Me You

Ricky Martin już po ślubie!

Wybrankiem Martina jest 33-letni Jwan Yosef. Jwan jest malarzem i właśnie dzięki tej pasji poznał swojego przyszłego męża, który kolekcjonuje sztukę. W kwietniu 2016 roku para potwierdziła informację o swoim związku, a w listopadzie 2017 - o zaręczynach. 

#AllBlack #TimeisUP #GoldenGlobes Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)
?☀️? Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

Ricky Martin zaczął otwarcie mówić o swojej orientacji w 2010 roku. Wokalista jest ojcem dziewięcioletnich bliźniaków, które urodziła surogatka.