Red Bull KontroWersy Showcase 2020 - bitwa na rymy, jakiej jeszcze nie było!

2020-06-03 13:55 RW
Red Bull KontroWersy Showcase 2020 - bitwa na rymy, jakiej jeszcze nie było!
Autor: Red Bull KontroWersy Showcase 2020

Czterech topowych freestyle'owców zmierzy się ze sobą w pierwszym w historii Red Bull KontroWersy Showcase. Ta nietypowa bitwa na rymy w całości odbędzie się online. Gdzie i kiedy oglądać? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl!

Red Bull KontroWersy Showcase to koncepcja, która przenosi freestyle'ową rywalizację w świat online. Podczas transmisji, czterech topowych MCs zmierzy się ze sobą w formule 1vs1. Nie będzie to jednak klasycznie rozumiana bitwa, gdyż freestyle’owcy rymować będą ze swoich mieszkań a areną rozgrywki stanie się platforma YouTube. Dodatkowo zamiast uderzać w przeciwnika, konwencją pojedynku będzie podjęcie i wywiązanie się z zadania przygotowanego przez jurorów. W pierwszej części Red Bull KontroWersy Showcase zawodnicy zmierzą się ze sobą w dwóch minutowych wejściach tematycznych. Z kolei druga część zostanie wzbogacona o dodatkową rundę z zdaniem specjalnym.

Red Bull KontroWersy Showcase - kto walczy?

Do rywalizacji stanie czterech czołowych przedstawicieli dyscypliny: dwukrotny mistrz Red Bull KontroWersy – Koro, Kaz, Q-Key oraz wyjątkowo, znany ze swoich freestyle’owych popisów Mikser. Co wyniknie z zestawienia tak różnorodnych postaci zobaczyć będzie można na żywo w poniedziałek, 8 czerwca na kanale YouTube Red Bull KontroWersy.

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Red Bull KontroWersy Showcase 2020 - TRANSMISJA

Red Bull KontroWersy Showcase 2020 w całości odbędzie się online a oglądać go będzie można na żywo na kanale YouTube Red Bull KontroWersy. 8 czerwca o godz. 20.00 transmisja ruszy również na stronie głównej www.ESKA.pl. Nad przebiegiem pojedynku oraz werdyktami czuwać będzie jury w składzie Te-Tris, Bober i Milu. Wydarzenie poprowadzi znany z anteny Radia ESKA, Filip "Rudy" Rudanacja.

Przeczytaj też: Filip 'Rudy' Rudanacja w #Hot16Challenge2! Gwiazda porannego programu Radia ESKA ma flow

Najnowsze