Rebeka - koncert w Warszawie już w marcu! Znamy dokładną datę i ceny biletów

2020-02-03 13:07
Open Stage - Rebeka
Autor: Materiały prasowe

29 marca w Klubie Stodoła wystąpi Rebeka! Duet zaprezentuje warszawskiej publiczności m.in. materiał z najnowszej płyty „Post Dreams”, która ukazała się w lutym 2019 roku. Koncert odbędzie się na Open Stage. Bilety dostępne w sprzedaży!

Charyzma sceniczna, głos Iwony i dopracowane produkcje Bartosza to znaki rozpoznawcze Rebeki. Duet tworzony przez Iwonę Skwarek i Bartosza Szczęsnego wydał w lutym 2019 roku swój trzeci album “Post Dreams”. Zwykle pierwszoplanową rolę grają w zespole analogowe syntezatory. Jednakże na tym albumie muzycy postanowili iść o krok dalej i na płycie pojawiły się klasyczne instrumenty takie jak smyczki czy trąbka. Płyta zawiera w sobie pełną amplitudę emocji. Z jednej strony zatapiamy się w delikatnie utkanych ornamentach, by za chwilę dać się porwać fali ryczących zimnofalowych gitar. Duet trzeba zobaczyć na żywo, gdyż na scenie dają z siebie wszystko. Zagrali ponad 400 koncertów w Polsce i zagranicą. Na koncie mają trzy płyty długogrające, z czego debiutancka „Hellada” zdobyła tytuł polskiej płyty roku w rankingu „Gazety Wyborczej”. Rebeka powstała w 2008 roku z inicjatywy Iwony, kompozytorki i autorki tekstów, do której w 2010 roku dołączył producent Bartosz Szczęsny.

Rebeka w Warszawie - ceny biletów

Bilety na warszawski koncert Rebeki w Klubie Stodoła są już dostępne. Sprzedaż podzielona jest na dwa terminy:

Do 14 marca - 49 PLN (bilety stojące)

Od 15 marca - 56 PLN (bilety stojące)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz za pośrednictwem stron internetowych: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

Najnowsze