Reakcje dzieci na walkmany. Zobacz, czy zgadły, do czego służył ten "cud techniki"! [HIT INTERNETU]

2014-04-17 14:42

Reakcje dzieci na walkmany - czyli co sądzą współczesne dzieciaki o przedmiocie, który dla ich rodziców był szczytem techniki? Czy były w ogóle w stanie zgadnąć, do czego służy to dziwne pudełeczko z przyciskami? Sprawdź na ESKA.pl!

Pamiętacie jeszcze taki cud techniki jak walkman - czyli przenośny odtwarzacz kasetowy? To właśnie z walkmanów słuchało się muzyki zanim pojawiły się discmany, a po nich przenośne odtwarzacze mp3 i opcja odtwarzania mp3 w telefonach. Walkmany były dość ciężkie, ponieważ mieściła się w nich nie tylko kaseta, ale także baterie. Nie było opcji ładowania ich przez kabelek w gniazdku - by nie rozstawać się z ulubioną muzą trzeba było mieć zawsze przy sobie zapas baterii, które uwielbiały wyczerpywać się w zupełnie niewłaściwych momentach. A żeby posłuchać wybranej, ukochanej piosenki, trzeba było czekać, aż przewinie się taśma... W dodatku bardziej opłacało się przewijać kasetę ręcznie, ponieważ przewijanie w walkmanie błyskawicznie zużywało baterie. Trudno uwierzyć, ale walkman był szczytem marzeń każdego uzależnionego od muzy nastolatka zupełnie nie tak dawno - szczyt popularności przeżywały w latach 80-tych i 90-tych, zanim ustąpiły pola discmanom, a potem malutkim odtwarzaczom mp3.

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Reakcje dzieci na walkmana postanowili zbadać twórcy jednego z nowych hitów YouTube. Na filmie widzimy gromadkę dzieci od 6 do 13 lat, które usiłują zgadnąć, do czego mogło służyć to dziwne, ciężkie i nieporęczne urządzenie.  "You gotta be kiddin' me" - mówi jeden z chłopców... Zobacz na ESKA.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze