Ray Dalton, Patryk Skoczyński i inne gorące premiery w New Music Friday w Radiu ESKA!

2020-06-26 11:15 Maksymilian Kluziewicz
New Music Friday
Autor: okładki singli

Jak co tydzień, powracamy do was z gorącymi premierami muzycznymi. Wakacje oficjalnie już się rozpoczęły, a my podpowiadamy wam, które kawałki powinny zagościć na waszych playlistach. Nowy numer uwielbianego w Polsce Raya Daltona? A może kolejny singiel zdolnego Patryka Skoczyńskiego? Sprawdźcie, czyje kawałki zagramy w ramach New Music Friday w Radiu ESKA 26 czerwca 2020 roku.

New Music Friday w Radiu ESKA - 26 czerwca 2020 przyniósł wiele radości. Nie tylko ze względu na to, że dla setek tysięcy uczniów w całej Polsce oficjalnie rozpoczęły się wakacje, ale również dlatego, że wasi ulubieni artyści zaprezentowali nowe numery, których będziecie mogli słuchać przez cały dzień na antenie Radia ESKA. Piątek to bez wątpienia ulubiony dzień wszystkich fanów muzyki. Co tydzień, najpopularniejsi wykonawcy z całego świata udostępniają nowości muzyczne. 26 czerwca 2020 ukazało się kilka gorących numerów, które z pewnością będą walczyły o tytuł największego hitu lata. W końcu wakacje to najbardziej wyczekiwany czas w roku, a celebrowanie ich nie może się obyć bez dobrej muzyki.

W piątek 26 czerwca swoje nowe single zaprezentowali między innymi: znany z The Voice of Poland Patryk Skoczyński, duet Becky Hill & Sigala oraz Ray Dalton, który zaśpiewał specjalnie dla polskich fanów w ramach akcji Domowe Granie na ESKA.pl. Kto jeszcze pojawi się na naszej antenie?

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 26.06

Jak co piątek, w Radiu ESKA od samego rana możecie słuchać najnowszych hitów od waszych ulubionych artystów. Na sam początek mogliście usłyszeć premierowy kawałek Naked od duetu Jonas Blue & MAX. Ten numer na pewno dostarczy wam energii na cały dzień! W New Music Friday premierowo wybrzmiała także nowa kompozycja Patryka Skoczyńskiego. Czy Ruchomy cel odniesie sukces na miarę hitu Dom? To już zależy od was. Jako muzyczny deser mamy też dla was nowy singiel Charliego Putha. Kto jeszcze zagości na antenie Radia ESKA w piątek 26 czerwca 2020?

New Music Friday w Radiu ESKA 26 czerwca to następujące premiery:

  • Jonas Blue & MAX - Naked
  • Patryk Skoczyński - Ruchomy Cel
  • Charlie Puth - Girlfriend
  • Ray Dalton - Good Times Hard Times
  • Becky Hill & Sigala - Heaven On My Mind
  • Liber & InoRos - Miasto Smoka

  • Trevor Daniel, Selena Gomez - Past Life

  • Kali, Klaudia Szafrańska, PlanBe, Sir Mich - Tam Gdzie Wy

Przypominamy o naszej bitwie hitów czerwca. Przed wami ostatnie starcie!

Najnowsze