Rafał Sonik podczas rajdów ściga się... Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-03-11 17:00 k.w.
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

Rafał Sonik podczas rajdów ściga się... W teleturnieju Milionerzy uczestnicy spotykają się z pytaniami z wielu różnych dziedzin. Muszą wykazać się wiedzą dotyczącą roślin, zwierząt, polityki czy też sportu. No właśnie - jeśli o nim mowa. Uczestnik 236 odcinka programu musiał odpowiedzieć na pytanie dotyczące Rafała Sonika. Czy znał poprawną odpowiedź?

Rafał Sonik podczas rajdów ściga się... Cezary Ołowski - farmaceuta z Radomia od razu przyznał, że kojarzy imię i nazwisko i że łączy je z Rajdem Dakar. Nie potrafił jednak określić, która odpowiedź jest prawidłowa, ponieważ nigdy nie emocjonował się tego rodzaju rywalizacją sportową. Jak brzmi więc poprawna odpowiedź na pytanie? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Milionerzy - padło pytanie za milion! Znasz odpowiedź? 

Zobacz: Żeby ustalić, jaki należy nam się spadek po krewnym, zajrzymy do Kodeksu... Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Rafał Sonik podczas rajdów ściga się... Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Uczestnik aby zgarnąć pieniądze musiał wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) motocyklem B) quadem C) rowerem D) ciężarówką. Która z nich jest prawidłowa? Rafał Sonik to polski kierowca rajdowy, który w 2009 roku jako pierwszy Polak zadebiutował w kategorii quadów na rajdzie Dakar. Poprawną odpowiedzią na pytanie jest więc B) quadem.

Najnowsze