Gabriel Seweryn i Rafał Grabias

i

Autor: AKPA

wzruszające

Rafał Grabias nie może pogodzić się ze śmiercią Gabriela Seweryna. Wrzucił wzruszające zdjęcia

2023-12-18 15:32

Niespodziewana śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła całą Polską. Chociaż od odejścia znanego z formatu TTV mężczyzny minęły ponad dwa tygodnie, jego były partner wciąż nie może się z tym pogodzić. Rafał Grabias zamieścił w sieci serię wspólnych zdjęć z byłym ukochanym. Opis rozdziera serce.

Gabriel Seweryn nie żyje - ta wiadomość zelektryzowała wszystkich. Mimo że od odejścia znanego z programu "Królowe życia" projektanta minęły już dwa tygodnie, wciąż budzi ono wiele kontrowersji. Zaledwie kilka godzin przed zgonem 56-latek prowadził transmisję live na Instagramie i skarżył się na ostry ból w klatce piersiowej. "Versace z Głogowa", jak nazywali go przyjaciele, trafił na SOR około 15:30. Po dwóch godzinach, kiedy już się wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada, a jego zgon jako pierwsza potwierdziła rzeczniczka prasowa Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Jedną z osób, które najmocniej przeżyły śmierć właściciela pracowni futer, jest Rafał Grabias - jego były partner. Mężczyźni dali się poznać jako para, biorąc razem udział w kilku sezonach "Królowych życia". Mężczyzna bardzo cierpi po śmierci swojego przyjaciela. Zamieścił właśnie poruszające wideo, na którym widać, jak bardzo byli ze sobą zżyci. 

Nie żyje Gabriel Seweryn! Uczestnik "Królowych życia" zmarł nagle

Tak wygląda grób Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn nie żyje. Rafał Grabias wciąż cierpi

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias poznali się ponad 20 lat temu. Cała Polska dowiedziała się o nich za sprawą udziału w show TTV "Królowe życia". Mimo rozstania wciąż byli sobie bliscy. Niespodziewana śmierć Seweryna wstrząsnęła Grabiasem, który nie może pogodzić się z faktem, że Gabriela nie ma już z nami. Mężczyzna opublikował na Tik Toku wideo będące sklejką ich wspólnych zdjęć. Szczęście bije z każdego kadru.

- Takiego Cię pamiętam - napisał Rafał Grabias.

Wzruszające... Całe wideo znajdziecie tutaj.

Listen on Spreaker.