Quebonafide: książka. O czym będzie? Gdzie ją kupić?

2018-06-11 16:38
Quebonafide książka - o czym będzie? Gdzie ją kupić?
Autor: Fot. East News / Aleksandra Szmigiel/REPORTER Quebonafide

Quebonafide wydaje książkę! O czym będzie? Kiedy znajdziemy ją na sklepowych półkach? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Quebonafide to raper i autor tekstów, który od kilku miesięcy koncertuje wspólnie z Taco Hemingway'em. Razem tworzą wyjątkowy projekt o nazwie Taconafide. 9 czerwca Quebo obchodził rocznicę wydania swojej płyty Egzotyka. Z tej okazji opublikował oświadczenie. Teraz każdy zatopić będzie się mógł w rozmowie dziennikarza Kuby Stemplowskiego z Quebonafide. Niebawem światło dzienne ujrzy bowiem wyjątkowa książka zatytułowana Egzotyka. Wywiad-Rzeka. 

Robert Lewandowski i Tamagotchi - piłkarska przeróbka hitu Taconafide!

Autor: brak danych

  Robert Lewandowski to niezaprzeczalnie gwiazda naszej piłkarskiej reprezentacji. Wiele osób uważa, że swoim talentem dorównuje największym sławom futbolu takim jak Cristiano Ronaldo czy Messi. Wielu kibiców chciałoby więc zobaczyć "Lewego&qu;

Quebonafide - kiedy premiera książki? O czym będzie? 

Książka opowiadać będzie o podróżach, które odbył Quebonafide razem ze swoją ekipą. Wspólnie, przez 3 lata, odwiedzili 70 krajów i przeżyli setki przygód. Teraz raper podzieli się wspomnieniami ze swoimi fanami. Wszystkie historie zostały wzbogacone fotografiami. Premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2018. 

Quebonafide - gdzie kupić książkę? 

Książkę zamówić możecie w cenie 49,90 TUTAJ. Preorder dostępny w Queshop jest wyjątkowy. Książka w twardej oprawie zawiera dwa dodatkowe rozdziały, które nie nie pojawią się w standardowym wydaniu. 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze