Quebonafide bez tatuaży - jak wyglądał? [FOTO]

2020-06-03 9:52
Quebonafide bez tatuaży - jak wyglądał? [FOTO]
Autor: fot. Pawel Skraba/REPORTER EAST NEWS

Tatuaże pokrywają praktycznie całe ciało Quebonafide. Jak raper wyglądał bez nich? Przekonajcie się na ESKA.pl

Tatuaże Quebonafide wzbudzają zainteresowanie wielu osób. Współautor projektu Taconafide ma je dosłownie wszędzie! Jak czytamy w serwisie HotPlota, artysta na głowie wytatuował sobie napis 'delete', na klatce piersiowej m.in. rodzinę Simpsonów, a na brzuchu postaci z komiksów Marvela. Wydziarał sobie również dłonie i ręce, ale i tak najbardziej rzucają się w oczy znaki zapytania na szyi oraz karku. Jak wyglądał Quebonafide bez tatuaży?

Ariana Grande ma już 25 lat. Jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda dziś? PORÓWNAJ ZDJĘCIA!

Quebonafide bez tatuaży - jak wyglądał?

Tatuaże to część wizerunku scenicznego wielu raperów, w tym właśnie Quebonafide. W momencie, gdy stał się popularny i zaczął być na ustach wszystkich, miał już tatuaże. Jak sam kiedyś przyznał w rozmowie z serwisem poznanskirap.com: - Jestem pychofanem tatuowania rzeczy, które lubię. Charakterystycznych pytajników nie miał jeszcze w maju 2015 roku, podczas konkursu na supporty hip-hop Ekonomaliów. Wytatuowane ich trwało przynajmniej 2 sesje.

Quebo nigdy nie zdradził, w jakim wieku zrobił sobie pierwszy tatuaż. Wiadomo, że jako 11-letni chłopiec jego ciało nie było pokryte tuszem. 

Quebonafide niedawno pojawił się gościnnie w piosence ReTo. Teledysk utworu Sorry Dolores w 9 dni od premiery miał ponad 5 milionów wyświelteń. W całości numer gramy Wam na antenie Radia ESKA!

Opener 2017 @kaminski_tomek Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)
11 lat, już coś się działo. Hip-Hop. Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze