Qczaj w Jazdy Gwiazdy - o pomocy innym, hejterach i sposobie na wesołe życie

2018-02-27 13:27
Qczaj w Jazdy Gwiazdy - o pomocy innym, hejterach i sposobie na wesołe życie
Autor: fot. screen https://www.facebook.com/eskaTV/videos/10157448095168438/ Qczaj w Jazdy Gwiazdy - o pomocy innym, hejterach i sposobie na wesołe życie

Motywuje, wspiera i zaraża pozytywną energią - Qczaj był gościem w rudym garbusie! Na czym polega jego sukces? Jak reaguje na złe komentarze? Sprawdźcie na ESKA.pl

Qczaj w Jazdy Gwiazdy zdradził kilka tajemnic i opowiedział o swoim życiu. Ukochoj się to jedno z haseł, które usłyszycie oglądając relacje dowcipnego trenera na Instagramie. Chodzi w nim o to, że nie wolno się załamywać z powodu rzeczy, na które nie mamy wpływu: wygląd, charakter, przeszłość czy sytuacja w jakiej się znaleźliśmy. W miarę możliwości należy zaakceptować swoje słabości bądź podnieść rękawice i z nimi walczyć. 

Qczaj - wzrost

Wzrost Qczaja ciekawi wiele osób. Przypakowany trener i motywator ma 163 cm wzrostu i jak się okazało, nie ma z tego powodu żadnych kompleksów.

Qczaj w Jazdy z Gwiazdy o pomocy innym i radości

Jaki jest przepis na radosne życie? Wierzę, że będzie dobrze, bo wyrzuciłem z mojego życia wiadomości smutne - powiedział Qczaj. Przekonał jednocześnie, że wszystkim nie jesteśmy w stanie pomóc i powinniśmy zacząć szanować siebie. Qczaj zdradził również, że piszą do niego kobiety, ale praktycznie codziennie dostaje wiadomości od mężczyzn. Panowie proszą głównie o rady dotyczące udanego związku bądź o uratowanie ich życia w z drugą połówką.

Monika Lewczuk w Jazdy Gwiazdy: zdradziła, jak pracuje się z Alvaro Solerem!

Autor: brak danych

Monika Lewczuk wystąpiła w programie Jazdy Gwiazdy! Zobacz koniecznie, jakie sekrety ze swojego życia zdradziła Filipowi Rudanacja.

Qczaj w Jazdy z Gwiazdy o hejterach

Jak na złe komentarze reaguje Qczaj? - Nie wchodzę w żadną rozmowę, bo nie będę marnować czasu dla osoby, która mnie poniża. Usuwam hejterów, po prostu ich blokuję. Przyznał się w rozmowie z Rudym, że czasami złe komentarze go zabolą. 

Qczaj w Jazdy Gwiazdy VIDEO

 

Najnowsze