PS5 - kiedy i jakie specyfikacje będzie mieć nowe PlayStation 5?

2019-10-08 19:42 MK
PlayStation
Autor: CHARLY TRIBALLEAU/AFP/East News

Na tę informację czekali wszyscy fani gier na całym świecie! Oficjalnie wiemy już, kiedy odbędzie się premiera długo wyczekiwanej odsłony konsoli PlayStation. Poza datą premiery, firma Sony podała również kilka istotnych szczegółów dotyczących PS5. Kiedy dokładnie produkt trafi do sklepów i czym będzie różnił się od swoich poprzedników? Sprawdź najważniejsze informacje już teraz na ESKA.pl.

PS5 - kiedy premiera i jakie będzie mieć specyfikacje? Oto najważniejsze kwestie dla wszystkich fanów kultowej już konsoli, która cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Ostatnie miesiące obfitowały w wiele plotek dotyczących daty wydania kolejnej odsłony PlayStation i jej funkcjonalności. Producent - Mark Cerny postanowił jednak uciąć wszelkie domysły i w końcu odpowiedzieć na pytania, które pojawiały się w głowach spragnionych nowości graczy.

PlayStation 5 - premiera

Chociaż ciężko w to uwierzyć, czwarta z rodziny PlayStation konsola gier wideo miała swoją premierę w 2013 roku. W związku z tym, w sieci regularnie pojawiały się domysły, kiedy do sprzedaży trafi jej następca, czyli PlayStation 5. Dziś już to wiemy. Wytęskniony przez fanów gier produkt Sony zadebiutuje na rynku już w przyszłym roku, w okolicach Bożego Narodzenia.

PlayStation 5 - specyfikacje

Mark Cerny na łamach magazynu Wired wyjawił również, czego fani mogą spodziewać się po najnowszej konsoli z rodziny PlayStation. Pierwszą ze zmian, odróżniających ją od poprzedników, jest wykorzystanie pamięci w formie SSD. Wydaniu produktu towarzyszyć będzie także nowy kontroler - dostarczający więcej wrażeń graczom, dzięki udoskonalonej wibracji. O kolejnych udogodnieniach zapewne dowiemy się niebawem.

Najnowsze