PS5 dopiero w 2021 roku. Szokujące doniesienia ze sklepów internetowych

2020-09-30 14:40 jj
PS5 dopiero w 2021 roku. Szokujące doniesienia ze sklepów internetowych
Autor: canva.com PS5 dopiero w 2021 roku. Szokujące doniesienia ze sklepów internetowych

PlayStation 5 opóźnione i dostępne dopiero od 2021 roku? Wszystko na to wskazuje. Pierwsze sklepy zrealizują zamówienie przedpremierowe dopiero w przyszłym roku. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

PlayStation 5 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2020 roku. Docelowo nowa konsola miała pojawić się na sklepowych półkach w grudniu 2020 roku. Teraz okazuje sie, że fani nowej zabawki od Sony będą musieli jeszcze trochę poczekać. Najnowsze doniesienia wskazują, żę nawet do 2021 roku, co oznacza, że należy całkowicie zmienić plan na gwiazdkowe prezenty. Dlaczego tak się stało? Skąd takie opóźnienie przy produkcji PlayStation 5?

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PS5 dopiero w 2021 roku!

Gracze nie otrzymają konsoli PlayStation 5 w dniu premiery. Amazon, ShopTo i irlandzki GameStop wysłali informacje do klientów, w której podkreślają, że zamówienie będzie zrealizowane dopiero w 2021 roku. Jest to związane z opóźnieniem, które nie jest zależne od firmy. To może oznaczać, że problem jest po stronie producenta konsol. Co ciekawe, Polacy, którzy zamówili konsolę w przedsprzedaży, nie otrzymują jeszcze takich informacji. 

Najnowsze