Prime Time Wrestling 2021 - kiedy jest i kto wystąpi? Gala, jakiej jeszcze nie było!

2021-09-20 15:27
Prime Time Wrestling 2021 - kiedy jest i kto wystąpi? Gala, jakiej jeszcze nie było!
Autor: Radio ESKA / Prime Time Wresling

Prime Time Wrestling 2021 to wydarzenie jakiego jeszcze nie było! Poznajcie wszystkie najważniejsze szczegóły w jednym miejscu już teraz!

Prime Time Wrestling 2021 to wydarzenie, którego nie możecie przegapić! Jeżeli kiedykolwiek oglądaliście największe gale wrestlingowe takich gigantów jak WWE czy będącej ostatnio na fali popularności AEW, to z pewnością ucieszy was fakt, że już na dziewiątego października polska federacja Prime Time Wrestling zaplanowała swoją pierwszą galę, PTW #1 REVOLUCJA! I nazwa gali to nie tylko tani chwyt reklamowy, bo PTW faktycznie chce zrewolucjonizować rodzime podwórko tej dyscypliny. Już pierwsze show nowego produktu Arkadiusza Pawłowskiego i Marcina Rzeźniczka obiecuje bardzo dużo: w ringu zobaczymy adeptów akademii Prime Time Wrestling jak również zawodników już znanych publiczności polskiej ale też światowej! Na galę zaprasza Radio ESKA!

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Prime Time Wrestling 2021 - gwiazdy

Na październikową galę w Chorzowie już dziś zapowiedziano dwie wrestlingowe gwiazdy światowego formatu, a to dopiero początek odkrywania karty walk! Pierwszym ogłoszonym zagranicznym zawodnikiem jest Chris Masters, aktualnie występujący w NWA (federacji, której właścicielem jest frontman legendarnej kapeli The Smashing Pumpkins, Billy Corgan), gdzie jest posiadaczem pasa mistrzowskiego NWA National Championship. W przeszłości ten sam tytuł zdobywały takie wrestlingowe legendy jak m.in. Paul Orndorff, Larry Zbyszko, Ted DiBiase czy Dusty Rhodes. W przeszłości Masters należał do rosteru WWE, gdzie jego wyższość w ringu musiały uznać takie gwiazdy jak np. budzący grozę Kane. Na gali PTW amerykański zawodnik zmierzy się z Robertem Starem, najbardziej utytułowanym polskim wrestlerem ostatnich lat.

Axel Tischer (wcześniej znany jako Alexander Wolfe) to drugi znany zawodnik, który pojawi się w Chorzowie. Jeszcze w maju tego roku reprezentował jedną z najbardziej cenionych federacji na świecie – NXT i pojawiał się na tygodniówkach WWE: Smackdown i RAW.

Zarówno akademię PTW jak i pierwsza galę reklamują wykonane z rozmachem krótkie klipy, które federacja umieściła na swoich mediach społecznościowych. W tych i innych materiałach reklamowych można zobaczyć m.in. Pawła Trybsona Trybałę, czy pogromcę Marcina Najmana, Szymona Złotówę Września. Jaką rolę odegrają w federacji Prime Time Wrestling? Jedynym sposobem, żeby się o tym przekonać jest dołączenie do Rewolucji, do czego zachęca PTW! Pierwsza gala już 9 października 2021 r. w Hali MORiS w Chorzowie!

Wrestling - czym jest?

Wrestling to niesamowicie popularna w USA dyscyplina łącząca sport i rozrywkę. Historie, które w ringu (i nie tylko) opowiadają niesamowici atleci każdego tygodnia oglądają tysiące fanów na żywo i miliony za pośrednictwem telewizji i Internetu. To właśnie od wrestlingu swoje wielkie kariery rozpoczynały takie gwiazdy kina jak The Rock czy John Cena.

Prime Time Wrestling 2021 - kiedy jest i kto wystąpi? Gala, jakiej jeszcze nie było!
Autor: Radio ESKA / Prime Time Wresling
Najnowsze