Camila Cabello, Billie Eilish i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-09-06 13:06 RW
Camila Cabello, Billie Eilish i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli Camila Cabello, Billie Eilish i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Pierwszy piątek września obfity w nowości muzyczne! Na rynku pojawiło się kilka nagrań, które z pewnością staną się hitami jesieni. To chociażby Shameless, czyli nowy numer od Camili Cabello zapowiadający album Romance. Mocnym faworytem jest także Never Change, pod którym podpisuje się Don Diablo. Producent odświeżył kultowy hit 2Paca! Co pojawi się w New Music Friday w Radiu ESKA? Lista premier do sprawdzenia na ESKA.pl

Nowości muzyczne 2019 zalały rynek w pierwszy piątek września. Największe gwiazdy poprawiają humory wszystkim tym, którzy cierpią z powodu powrotu do szkoły. Nowy singiel wypuściła Camila Cabello. Shameless od amerykańsko-meksykańskiej wokalistki, to propozycja, która zapowiada album Romance. Nowy kawałek wydał również Steve Aoki, a także Don Diablo. Ten pierwszy zaprosił do współpracy legendarny boysband Backstreet Boys, a ten drugi producent przerobił legendarny utwór, za który odpowiada 2Pac. Mowa o Changes.  

New Music Friday w Radiu ESKA - PREMIERA 6.09.2019

6 września, to również wyjątkowy dzień dla fanów Margaret, która wypuściła teledysk do singla Ej chłopaku z płyty Gaja Hornby. Nowy numer wypuścił również Alesso, Armin van Buuren, OneRepublic, Jonas Blue, Tymek, Adam Lambert i Louis Tomlinson. Utworem pt. October, pochwaliła się również Alessia Cara, która była supportem koncertów Shawna Mendesa m.in. tego w Krakowie. Utwór promuje album This Summer, który pojawił się właśnie 6.09.2019. Tego samego dnia na rynku muzycznym pojawił się pośmiertny krążek XXXTentacion, album od Jax Jonesa i nowa pełnowymiarowa płyta od Posta Malona.  

Co natomiast pojawi się w New Music Friday w Radiu ESKA? Wybieramy dla was najlepsze, najciekawsze propozycje!

  • Camila Cabello - Shameless
  • Billie Eilish - all the good girls go to hell
  • ALMA - Don't Know
  • Steve Aoki & Backstreet Boys - Let It Be Me
  • Armin Van Buuren - Waking Up With You
  • Jonas Blue X HRVY - Younger
  • Juanes & Sebastian Yatra - Bonita
Najnowsze