Nicki Minaj kończy karierę! Powody szokującej decyzji

2019-09-06 10:26 MK
Nicki Minaj 14.05
Autor: Rex Features/East News

Nicki Minaj zaskoczyła wszystkich fanów! Najpopularniejsza obecnie raperka, która niedawno świętowała dwunastą rocznicę wydania swojego pierwszego wydawnictwa, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że planuje udać się na emeryturę. Wielbiciele amerykańskiej gwiazdy są załamani. Niektórzy z nich mają jednak nadzieję, że ich idolka żartuje, a podana przez nią informacja to chwyt marketingowy. Jakie są powody decyzji Nicki Minaj? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Nicki Minaj - koniec kariery popularnej raperki nadejdzie szybciej, niż myśleliśmy? Tak wynika z jej najnowszego wpisu na Twitterze. Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że Nicki Minaj jest jedną z największych gwiazd w historii kobiecego rapu. Od chwili swojego debiutu w 2007 roku, gwiazda nagrała wiele hitów, które podbiły listy przebojów na całym świecie, również w Polsce. Nicki pojawiła się również na koncercie w naszym kraju. Miał on miejsce w lutym 2019 roku. Czy była to pierwsza i ostatnia wizyta Minaj w Polsce? Wiele na to wskazuje. Najnowszy wpis raperki załamał jej fanów na całym świecie.

Nicki Minaj - koniec kariery

Autorka przeboju Anaconda od dawna używa Twittera jako platformy do porozumiewania się ze swoimi fanami. Najnowszy wpis artystki jednak mocno zasmucił wszystkich jej wielbicieli. Nicki Minaj zdradziła w nim, że zamierza przejść na emeryturę i skupić się na założeniu rodziny. 36-latka uznała, że to najwyższy czas na podjęcie takich decyzji w życiu prywatnym. - Zadecydowałam, że przechodzę na emeryturę i zakładam rodzinę. Wiem, że teraz się cieszycie. (…) Kocham Was nad życie - napisała.

Nicki Minaj - emerytura

Fani raperki bardzo szybko zareagowali na jej wpis. W niecałą dobę, podało go ponad 107 tysięcy użytkowników Twittera. Wielu z nich poprosiło o więcej szczegółów dotyczących podjęcia takiej, a nie innej decyzji. Nicki Minaj zapowiedziała, że wytłumaczy wszystko w jednej ze swoich audycji w Queen Radio. Czujni wielbiciele zauważyli również, że gwiazda zmieniła nick na Mrs. Petty. Czy tym samym potwierdziła, że wzięła ślub z Kennethem Pettym?

Najnowsze