Louis Tomlinson w klimacie One Direction! Kill My Mind rozgrzeje jesienią?

2019-09-05 16:21 RW
Louis Tomlinson w klimacie One Direction! Kill My Mind rozgrzeje jesienią?
Autor: Sony Music Poland / Materiał Prasowy Louis Tomlinson w klimacie One Direction! Kill My Mind rozgrzeje jesienią?

Louis Tomlinson wrócił z nowym utworem, którym rozpoczyna jednocześnie kolejny etap w swojej karierze. Piosenka Kill My Mind pojawiła się w sklepach muzycznych w czwartek, 5 września. Niektórzy fani są zdania, że to kawałek, który nieco przypomina brzmienie hitów One Direction. Czy tak faktycznie jest? Oceńcie sami słuchając utworu na ESKA.pl

Louis Tomlinson - nowa piosenka Kill My Mind jest bardzo ważna dla samego artysty. Członek One Direction powiedział, że to kawałek o przechodzeniu przez fazę eksperymentów w młodości i próbowania różnych nowych rzeczy, które może nie są dobre, ale są ekscytujące. Tomlinson przekonuje, że nowe piosenki w pełni reprezentują go jako artystę. Czy najnowsza propozycja zachwyca fanów? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Louis Tomlinson - nowa piosenka Kill My Mind

Pomocą w odnalezieniu nowego kierunku muzycznego było spotkanie Jamiego Harmana, współautora i producenta Rag'N'Bone Mana, z którym Louis od razu znalazł wspólny język. 

Podczas sesji nagraliśmy piosenki, z których jestem naprawdę dumny. Chcę poruszyć ludzi moimi tekstami, dlatego bardzo ważne jest dla mnie to, żeby były szczere i opowiadały o istotnych sprawach. Przez jakiś czas nagrywając muzykę skupiałem się na tym, żeby trafić z nią do radia. Czułem, że muszę tworzyć w określonym stylu. W pewnym momencie uznałem, że muszę zmienić podejście i zacząć tworzyć muzykę dla siebie. 

W ostatnim miesiącu Louis odebrał nagrodę Best Song Award podczas 2019 Teen Choice Awards za swój ostatni singiel Two Of Us, który został przesłuchany z serwisach streamingowych już ponad 60 milionów razy. Łącznie solowy katalog Louisa ma na liczniku już ponad miliard streamów.

Artysta pracuje obecnie nad swoim pierwszym solowym albumem. 

Zajmuję się muzyką już od całkiem długiego czasu i wreszcie czuje, że znalazłem swoje miejsce. Nauczyłem się ufać swoim przeczuciom i chcę być zaangażowany w każdy aspekt mojej kariery. Mam niesamowitych, oddanych fanów, którzy są przy mnie już tyle czasu. Teraz mogę wreszcie śmiało powiedzieć – moje nowe piosenki i nowy album nadchodzą, a potem ruszam w trasę. Nie mogę się doczekać!

Najnowsze