Camila Cabello o zakochaniu i prywatności. Piosenki Shameless i Liar ujawniają tajemnice

2019-09-05 15:14 RW
Camila Cabello o zakochaniu i prywatności. Piosenki Shameless i Liar HITAMI?
Autor: Sony Music Poland Camila Cabello o zakochaniu i prywatności. Piosenki Shameless i Liar HITAMI?

Camila Cabello ujawnia dwa nowe utwory i rozpoczyna erę Romance. 5 września gwiazda światowej sceny muzycznej wydała kawałek pt. Shameless oraz Liar. Do tego pierwszego kawałka powstał teledysk, który wyreżyserował Henry Sholfield, autor klipów Billie Eilish, Dua Lipy i Rosalii. Czy jesień 2019 należy do pięknej wokalistki? Oceńcie słuchając nagrań na ESKA.pl

Camila Cabello - piosenki Shameless i Liar pojawiły się w sieci 5 września 2019. Cabello, to aktualnie najczęściej słuchana artystka na świecie na Spotify. Nowe single otwierają nową epokę w karierze Camili, zapowiadając album, który będzie nosił tytuł Romance. Tworząc nową muzykę, artystka czerpała ze swoich własnych doświadczeń i jak sama przyznaje, to najbardziej osobiste utwory, jakie wydała do tej pory.

Camila Cabello - piosenka Shameless i Liar

Utwory odzwierciedlają ewolucję, którą przechodzi artystka. Naładowany emocjami, pokazujący pełnię siły głosu gwiazdy utwór Shameless, rozpoczyna się od intymnej zwrotki, która prowadzi do obezwładniającego refrenu, nagranego na tle hipnotyzującej gitary, gęstej linii basu i pulsującej perkusji. Inną stronę Camili pokazuje Liar - chwytliwy, taneczny numer, który łączy latynoskie rytmy z hookiem o niedopartym uroku: Oh no, there you go, making me a liar, I kinda like it though.

Do utworu Shameless powstał teledysk, który wyreżyserował Henry Sholfield, autor klipów Billie Eilish, Dua Lipy i Rosalii.

Te piosenki to dosłownie historia ostatnich kilku lat mojego życia – wiedziałam od dawna, że chcę, żeby mój album nazywał się Romance. To album o zakochaniu

– mówi Camila Cabello. Tuż po występie na gali MTV VMA, Camila zupełnie zmieniła layout swoich mediów społecznościowych i zaprosiła słuchaczy do świata „Romance”. Ujawniła tytuł nowej płyty w wideo na Instagramie, prawie dosłownie otwierając swoje serce. Następnie ujawniła tytuły utworów, okładki oraz zapowiedź teledysku do utworu Shameless. Ponad 36 milionów fanów zobaczyło i polubiło te posty.

Kolejnym krokiem Camili będzie jej pierwszy występ w programie Saturday Night Live 12 października. Piosenkarka otrzymała właśnie także trzy nominacje do People’s Choice Awards – za artystkę roku, piosenkę roku oraz teledysk roku (Señorita).

Nowe utwory ukazują się w absolutnie najlepszym momencie kariery Camili, która pobiła właśnie serię rekordów. To obecnie najczęściej słuchana artystka na Spotify – w ciągu jednego miesiąca jej utwory przesłuchano 61,2 miliony razy! Jej wielki hit Havana stał się także najczęściej odtwarzanym w historii utworem wykonywanym przez kobietę. 

Jakby tego było mało, Señorita, duet z Shawnem Mendesem, to nie tylko numer 1 na listach przebojów na całym świecie, ale także najczęściej streamowany utwór tego lata na Spotify i piosenka której liczba odtworzeń na Spotify przekroczyła 100 milionów najszybciej w historii serwisu. Był to także najlepszy debiut wśród duetów damsko-męskich na Spotify. Debiutancki album Camila zdobył w wielu krajach certyfikaty złotych i platynowych płyt, w tym w Polsce. Dotychczasowy katalog artystki to ponad 8,8 miliarda streamów i 3,5 miliard wyświetleń teledysku.

Czas na Romance – największe wydarzenie tego roku w świecie muzyki pop.

Najnowsze