Powstaje serial dokumentalny o życiu Ke$hy [VIDEO]

2013-04-02 17:57

Powstaje serial dokumentalny o życiu Ke$hy. W MTV pojawił się trailer serialu, który będzie można obejrzeć w tej stacji już od 08.05.2013. Tytuł serialu to Ke$ha: My Crazy Beautiful Life. Na Eska.pl możecie posłuchać największych przebojów wokalistki.

Ke$ha: My Crazy Beautiful Life to tytuł serialu dokumentalnego, którego bohaterką będzie Ke$ha. W serialu poznacie ją nie tylko od strony muzycznej, ale także prywatnej. Jak zapowiada wokalistka, serial będzie niezwykłą podróżą w głąb jej życia i jest szczęśliwa, że może zabrać w nią swoich fanów. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda życie gwiazdy muzyki pop, musicie zobaczyć serial o Ke$hy!

>>> Woohoo - Ke$ha. Posłuchaj nowego przeboju wokalistki!

Ke$ha popularność zdobyła w 2009 roku, kiedy nagrała piosenkę Right Round w duecie z Flo Ridą. Na kolejne sukcesy nie trzeba było długo czekać. Jej pierwszy solowy singiel Tik Tok znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów w 11 krajach! Wokalistka dotychczas nagrała trzy albumy. Debiutancki Animal z 2010 roku, Canibal także z 2010 roku oraz najnowsza Warrior z 2012 roku. Na Eska.pl możecie posłuchać największych przebojów z tych albumów.

Zobacz Right Round - Ke$ha ft. Flo RidaZobacz Tik Tok - Ke$haZobacz Die Young - Ke$haNie czytałeś jeszcze?

Ewelina Lisowska ma nowy tatuaż!

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE