Popek x Kali x Rozbójnik Alibaba - Braci się nie traci. Piosenka z głębokim przesłaniem

2015-12-11 10:03
Popek i Kali w teledysku
Autor: fot. YouTube/Step Records Popek x Kali x Rozbójnik Alibaba - Braci się nie traci. Piosenka z głębokim przesłaniem

Popek x Kali x Rozbójnik Alibaba - Braci się nie traci: to jeden z utworów, który wypełni składankę Rap Najlepszej Marki vol. 2. Nowa piosenka Popka, to łapiąca za serce opowieść o tym, że wybaczenie, to miłość. Kawałkowi towarzyszy niezwykły teledysk do Braci się nie traci, w którym widzimy wszystkich artystów podpisujących się pod tym dziełem. Poznajcie wzruszającą opowieść na ESKA.pl!

Do sieci trafiła nowa piosenka Popka, w której raper przekonuje, że zrozumiał swoje błędy i pragnie je naprawić. Wraz z utworem pojawił się również teledysk do Braci się nie traci, w którym pojawił się: Kali, Rozbójnik Alibaba i Popek.  Cała produkcja jest zapowiedzią zbliżającej się składanki wytwórni Step Records pt. Rap Najlepszej Marki vol. 2. Płyta na rynku muzycznym ma się ukazać 8 kwietnia 2016 roku.

Popek x Kali x Rozbójnik Alibaba - Braci się nie traci

Kawałek "Braci się nie traci", to piosenka pełna osobliwego przekazu, za pomocą której raperzy przekonują, iż dawny konflikt został zażegnany. Przypomnijmy, że Popek nie był zadowolony z tego, że Kali opuścił zespół Firma. Obie strony nie szczędziły sobie słów w nagrywanych disach, czy wywiadach. We wrześniu w jednym z londyńskich klubów doszło do pojednania, jednak niektórzy do końca nie wierzyli, że topór wojenny został zakopany. Właśnie potwierdzeniem tego ma być utwór "Braci się nie traci". To dość wzruszająca opowieść o tym, by naprawiać swoje błędy jedynie miłością! Producentem wykonawczym dzieła jest Rozbójnik Alibaba aka Robert M.

Popek płyta Król Albanii

Paweł Rak, czyli Popek, szykuje swój siódmy studyjny album. Płyta pt. "Król Albanii" ukaże się w sprzedaży 29 stycznia, a zapowiada ją singiel "Wodospady". Sprawdźcie więcej! Jak myślicie, Popek stracił pazur? Może przypomni sobie, jakim był twardzielem po obejrzeniu filmu Dzień Zabijania? Tam główny bohater wie, jak obchodzić się z ostrymi laskami, i to dwiema naraz :-) Sprawdźcie sami:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze