Popek uczy córkę, by nie otwierała obcym - padniecie ze śmiechu!

2018-05-23 17:19
Popek uczy córkę, by nie otwierała obcym - padniecie ze śmiechu!
Autor: fot./instagram.com/popek_oficjalnie/fot. WBF Popek

To wideo z Instagrama Popka rozbawi was do łez! Raper pokazuje na nim, jak uczy córkę, by nie otwierała drzwi obcym. Zobaczcie je na ESKA.pl.

Popek uczy córkę, by nie otwierała obcym, a fani... pękają ze śmiechu! Krótkie wideo znalazło się na Instagramie rapera. Popek zamieszcza tam nie tylko nagrania z pracy w studio, ale i filmiki ukazujące jego życie prywatne. Częstą bohaterką tych nagrań jest jego córka Julia. Dziewczynka pojawiła się również w jednym z ostatnich filmików. Trzeba przyznać, że dzieli ze swoim tatą poczucie humoru.

Popek przerwie karierę? Komentarz wyjaśnia wszystko

Autor: brak danych

Popek miał ostatnio problemy ze zdrowiem. Czy może przez nie skończyć swoją karierę w MMA? Raper ostatnio udzielił wywiadu na ten temat, a jego komentarz wszystko wyjaśnia.

Popek - "Krótka Porada od Wujka Dobra rada"

Popek zatytułował filmiki "Krótka Porada od Wujka Dobra rada". Dlaczego? Otóż jest to krótka instrukcja, jak nauczyć dziecko, by nie wpuszczało obcych do domu. W nagraniu widzimy Julię przed drzwiami, zza których dobiega głos Popka. Raper próbuje przekonać dziewczynkę, by wpuściła go do środka. Jak? Między innymi przedstawiając się jako niemiecki turysta oraz "znajomy Króla Albanii". Obejrzyjcie całe wideo i spróbujcie się nie zaśmiać! :D

Krótka Porada od Wujka Dobra rada Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)
Sławomir i Popek w jednej piosence - marzenie fanów wkrótce się spełni?

Autor: brak danych

Sławomir Zapała i Popek Monster to dwie czołowe postaci polskiego internetu! Czy połączą siły i stworzą wspólny kawałek?

 

Najnowsze