Popek - oczy, wiek, córka, piosenki, zęby, KSW, dziewczyna, blizny

2018-05-24 18:55
Popek - oczy, wiek, córka, piosenki, zęby, dziewczyna, blizny
Autor: fot. WBF Popek - oczy, wiek, córka, piosenki, zęby, dziewczyna, blizny

Popek to jedna z największych gwiazd! Co najbardziej interesuje internautów? Sprawdźcie i poznajcie rapera jeszcze bardziej na ESKA.pl

Popek - oczy, wiek, córka, piosenki, zęby, dziewczyna, blizny - to wszystko na temat rapera najbardziej interesuje internautów. Podrzucamy Wam wszystkie informacje o Popku w jednym miejscu! Samozwańczy król Albanii ma na koncie mnóstwo utworów i albumów, za sprzedaż których po kilku tygodniach otrzymał platynowe i diamentowe płyty. Popek od grudnia 2016, co pół roku, pojawia się w okrągłej klatce podczas gal federacji KSW.

Popek - oczy

Popek wytatuował sobie gałki oczne w 2012 roku, będąc jeszcze w Wielkiej Brytanii. Jak zdradził w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem w programie 20m2, za bardzo ryzykowny zabieg zapłacił 3,5 tys. funtów. 

Popek - wiek

Popek Monster, a tak naprawdę Paweł Mikołajuw urodził się 2 grudnia 1978 roku. W 2018 będzie obchodzić 40 lat!

Popek - córka

Córka Popka ma na imię Julia! Ośmioletnia córeczka jest oczkiem w głowie taty. Raper wielokrotnie wspominał o tym, że jest dla niego najważniejszą osobą w życiu. Na każdym kroku pokazuje swoją ojcowską miłość. Jedyną pociechą chwali się w serwisach społecznościowych, a także piosenkach. Takiego ojca chciałaby mieć każda córka. Popek wspólnie ze swoją partnerką spodziewają się syna.

Popek - piosenki

Popek ma na koncie mnóstwo utworów, które stały się wielkimi hitami w internecie. Współtworzył zespół Gang Albanii, który osiągnął ogromny sukces. Niektórzy jeszcze bardziej mogli go poznać po premierze płyty Król Albanii, nagranej z Matheo. Z albumu pochodzą numery: Każdy z nas, Wodospady, Nie mów mu nic i Wakacje. Warto wspomnieć, że podczas gali KSW wychodzi do okrągłej klatki w rytm hitu Jestem królem. Ponownie z Matheo, a dodatkowo z Sobotą, stworzył projekt Trzech Króli. Efektem ich współpracy są utwory: Bajka, Czego sercu nie żal czy czołowy singiel Nigdy nie mów nigdy. Popek aktualnie pracuje nad kolejną płytą.

Popek x Matheo - nowa płyta jak Król Albanii? PIOSENKI i DATA PREMIERY

Autor: brak danych

  Popek x Matheo - nowa płyta jak Król Albanii? Oficjalnie wiemy, że druga płyta wyjątkowego duetu zbliża się wielkimi krokami. Tak jak w przypadku ich debiutanckiego, pełnowymiarowego materiału, wypełniona będzie kawałkami ciężkiego i osobliwego przekazu. Wydaj

Popek - zęby, blizny

Oprócz skaryfikacji, Popek poddał się wytatuowaniu gałek ocznych oraz wymiany zębów na protezy w całości wykonane ze złota. Mówi się, że kosztowało go to ponad 300 tysięcy złotych!

Popek - KSW

Popek z KSW podpisał kontrakt we wrześniu 2016 roku. Jego pierwszym rywalem był Mariusz Pudzianowski. Raper, prawdopodobnie na KSW 45, stoczy ostatnią, czwartą w obowiązującym kontrakcie walkę. 

Popek - dziewczyna

Dziewczyna Popka ma na imię Kasia. Są ze sobą od kilkunastu lat i aktualnie spodziewają się drugiego dziecka.

Popek: dziewczyna czy żona? Kim jest Kasia?

Autor: brak danych

  Popek: dziewczyna czy żona? Przekonajcie się kim jest Katarzyna Popka i czy wzięła z nim ślub. Bez wątpienia to jedna z najważniejszych osób w życiu popularnego rapera. Może na nią liczyć po każdej walce w KSW oraz występie w Tańcu z Gwiazdami. Popek po raz pierwszy pu

 

Najnowsze