Popek na puszce konserw! To nie żart!

2018-09-28 10:40 M.C.
Popek na puszcze konserw! To nie żart!
Autor: WBF Popek

Słynny raper często zaskakuje swoich fanów. Niedawno zaczął reklamować swoim wizerunkiem konserwy! Na ESKA.pl zobaczycie Popka na puszce mięsnych przetworów.

Popek na puszce konserw? Trzeba przyznać. że brzmi to dziwacznie i niektórzy mogliby nie uwierzyć w coś takiego. Nie jest to jednak żart! Czyżby kolejny szalony pomysł kontrowersyjnego rapera? Nie. Okazuje się, że obecność wizerunku Popka na tych konserwach mięsnych jest jak najbardziej uzasadniona.

KSW 45: Popek Monster orze trawnik ciężarami :) Budżetowy trening przed walką z Erko Junem?

Popek na konserwie - co reklamuje?

Oprócz działalności muzycznej, Popek jest też fighterem MMA. Przygotowania do walk wymagają od niego wielu treningów. Nic więc dziwnego, że znalazł się na puszce specjalnych, wysokobiałkowych konserw przeznaczonych dla intensywnie trenujących osób. Linię produktów reklamuje swoją twarzą wiele osób ze świata sportu i kulturystyki. Popek znalazł się na puszce konserwy drobiowo-wieprzowej. Zobaczcie kilka zdjęć tej wyjątkowej puszki.

Popek x Matheo - o czym jest piosenka Wszystko i nic? [TEKST]

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kto jeszcze nie miał okazji, spróbować naszego teamu? 😀 #fit#meat#team#ifbb#eat#instafood#photography#photooftoday#sportgirl#sportstyle Post udostępniony przez Fit Meat (@fitmeatpolska)
Najnowsze