Polskie miasto ulubionym celem turystów!

2018-04-25 16:24
Polskie miasto ulubionym celem turystów!
Autor: fot./screen/youtube.com/DTV24 Wrocław European Best Destination 2018

To miasto przegoniło nawet Mediolan i Paryż! Na ESKA.pl przeczytacie o wielkim wyróżnieniu dla polskiej miejscowości, która została okrzyknięta ulubionym celem wycieczek turystów.

Polskie miasto ulubionym celem turystów! Otrzymało nagrodę European Best Destination 2018, czyli corocznie przyznawane wyróżnienie dla najatrakcyjniejszych turystycznie miejsc Europy. Wcześniej nagrodę dostawały między innymi Porto czy Bordeaux. Nagroda European Best Destination 2018 to nie tylko wyróżnienie, ale i zachęta do odwiedzenia danego miejsca. Jakie polskie miasto zwyciężyło w tegorocznej edycji plebiscytu?

Warszawa lepsza niż NY w rankingu imprezowni

Autor: brak danych

Powstał ranking najlepszych imprezowni świata. Możemy być dumni, bo Warszawa jest w nim wyżej niż Nowy Jork! Czytajcie na ESKA.pl.

Stolica Dolnego Śląska wyrózniona

Polskie miasto okrzyknięte ulubionym celem turystów to Wrocław. Stolica Dolnego Śląska została uznana za najatrakcyjniejszą turystycznie europejską miejscowość. Komisja przyznająca nagrodę opierała się między innymi na opiniach internautów czy popularności serwisów poświęconych miastu. Na podstawie zebranych danych uznano, że Wrocław jest ulubionym celem turystów z Europy. Co ciekawe, polskie miasto wyprzedziło nawet takie słynne miejscowości jak Mediolan, Paryż, Barcelona czy Praga! Pozostaje więc tylko pogratulować wrocławianom.

Pełne wyniki European Best Destination 2018 znajdziecie w linku poniżej:

European Best Destination 2018 - lista miast >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze