Polskie boysbandy: 4Love, Looking4, The Moment - który najlepszy? Szał ogarnia Polskę [SONDA]

2014-03-02 18:48

Polskie boysbandy zalewają nasz rynek muzyczny w 2014 roku. Pierwsi byli Looking4, kolejny skład to 4Love a już wkrótce poznamy wokalistów The Moment. O wszystkich zespołach mówi się, że to polskie wersje One Direction. Który z nich jest jednak najlepszy? Porównaj i zagłosuj w Eskowej sondzie już teraz!

Looking4, 4Love i The Moment to polskie boysbandy, które w 2014 roku zamierzają podbić serca nastolatków podobnie jak na całym świecie zrobili to panowie z One Direction. To, że boysbandy w Polsce wracają niesione sukcesem wokalistów z 1D już wiemy, ale który ze składów jest najlepszy? Przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie i głosowanie.

Zanim oddacie swój głos, warto poznać bliżej Looking4, 4Love i The Moment na tyle, ile jest to możliwe pod koniec lutego 2014 roku. Pierwsi wystartowali panowie z Looking4, bo swój debiut zaliczyli w 2013 roku. Dawid, Łukasz, Piotrek i Sylwek mają na koncie teledysk do Czekając Na Więcej a 4 marca poczęstują nas klipem do nowego singla Doskonałego ... z Eweliną z Warsaw Shore.


Kolejni na rynku pojawili się 4Love w składzie Michał, Dawid, Ken i Ernest. Chłopaki zaryzykowali i przy debiucie z Tęsknie Już (Hej Dziewczyno) mocno zainspirowali się What Makes You Beautiful One Direction. Było głośno!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze