Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa

2017-01-19 17:48
Skrillex pokazał klip, w którym wystąpiła polska wokalistka
Autor: fot. youtube.com / kanał Skrillex screen z filmu The Same Place

Skrillex, Justin Bieber, Chance The Rapper i... polska wokalistka wystąpili w filmie dokumentującym życie w trasie popularnego didżeja i producenta. O kogo chodzi?

Skrillex prezentuje krótki film muzyczny, w którym poza takimi gwiazdami jak Justin Bieber i Chance The Rapper, zobaczyć można także młodą polską piosenkarkę. 11-minutowe dzieło pokazuje, jak od kulis wygląda życie w trasie koncertowej w wydaniu zwariowanego artysty. Jeden z najpopularniejszych twórców muzyki z gatunku dubstep, electro i EDM wraz z reżyserem Jasem Davisem zdecydowali się pokazać tam naprawdę sporo. Dzięki temu w muzycznym dokumencie nie zabrakło także scen z Polski, na których widać Agatę Dziarmagowską.

SEE Ü IN DA SAME PLACE🙏🏼@skrillex Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agata DZIARMA Dziarmagowska (@dziarmadziarma)

>> Skrillex z nową piosenką wraca do bycia emo!

Jak do tego doszło, że Agata Dziarmagowska pojawiła się w filmie Skrillexa? Przypomnijmy, że autor hitu Bangarang odwiedził w zeszłym roku stolicę naszego kraju przy okazji występu na Orange Warsaw Festival 2016. To właśnie w Warszawie Skrillex i Agata spędzili ze sobą trochę czasu. Myślicie, że polska artystka ma szansę w przyszłości nawiązać współpracę ze światowej sławy producentem? Dziarmy wyglądajcie w poniższym klipie od ok. 2:40. 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze