Polska piosenka na Eurowizję Junior 2020 - I'll Be Standing. O czym jest utwór Ali Tracz?

2020-10-03 14:49 Rafał Wróblewski
Polska piosenka na Eurowizję 2020 - I'll Be Standing. O czym jest utwór Ali Tracz?
Autor: Poland - Alicja Tracz - I'll Be Standing - National Final Performance / YouTube.com/Junior Eurovision Song Contest Polska piosenka na Eurowizję 2020 - I'll Be Standing. O czym jest utwór Ali Tracz?

I'll Be Standing, czyli polska piosenka na Eurowizję Junior 2020! Ala Tracz zaśpiewa ten utwór, który skomponował Gromee, przed widzami z całej Europy. Czy utwór ma szansę powtórzyć sukces megahitu Superhero czy Anyone I Want To Be? O czym jest piosenka, która wygrała polskie preselekcje? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl.

Polska piosenka na Eurowizję Junior 2020 - Ala Tracz jest wykonawczynią I'll Be Standing. Jak brzmi polska piosenka na Eurowizję Junior 2020? Tekst ujawnia, o czym jest utwór, który pod koniec listopada ocenią widzowie konkursu. 10-letnia wokalistka wygrała bilet i możliwość reprezentowania naszego kraju, biorąc udział w preselekcjach odbywających się w Szansie na Sukces. O zwycięstwie zadecydowała specjalna komisja oraz widzowie oglądający finał preselekcji przed telewizorami. 

Ala Tracz zaśpiewa na Eurowizji Junior utwór I'll Be Standing. Utwór skomponował Andrzej Gromala, czyli Gromee, który rok temu był dyrektorem muzycznym Konkursu Piosenki dla Dzieci w Gliwicach. Producenta, przy stworzeniu eurowizyjnego singla wspomogła jego żona, Sara Chmiel-Gromala, wokalistka zespołu Łzy. 

Sia i wielki hit sprzed lat w Domowym Graniu. Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

I'll Be Standing - polska piosenka na Eurowizję Junior 2020

I'll Be Standing, czyli polska piosenka na Eurowizję Junior 2020 to ballada z mocnym refrenem. W pierwszej zwrotce dziesięciolatka śpiewa, że jej serce jest pełne marzeń. Choć często ma wątpliwości, to wie, że nic nie stanie jej na drodze w ich spełnianiu. Młoda wokalistka upewnia się w przekonaniu, że wszystko, co jest w jej głowie będzie urzeczywistnione. Nie boi sie wyzwań, jakie stawia przed nią świat. Podkreśla, że w spełnianiu marzeń najważniejsza jest wiara we własne możliwości. 

I'll Be Standing - tekst piosenki Ali Tracz

[Zwrotka 1]I got a heart full of dreamsAnd they'll never go awayI have doubts, I have fearsBut they won't get in my way

[Przedrefren]I'm gonna put in the worldI'm gonna make it all realI'm not afraid of the path or the journeyI'm a gonna take all inEvery moment and dayI'm not gonna lose sight of what's me

[Refren]Standing upRising upLiving in my dreamsEven whenTimes get toughI'll be standingI'll be standingI'll be standingI'll be standing

Uuuoooo...Uuuoooo...

[Zwrotka 2]It's pretty clear that it's realThe fire within meNothing’s imposibleWhen I belive in me

[Przedrefren]I'm gonna put in the worldI'm gonna make it all realI'm not afraid of the path or the journeyI'm a gonna take all inEvery moment and dayI'm not gonna lose sight of what's me

[Refren]Powstać i silnym byćŻyć marzeniem swymNawet gdy coś zrani nasBędę siłąBędę siłąBędę siłąBędę siłą

Uuuoooo...Uuuoooo...

Będę siłąBędę siłą

Najnowsze