Polska - Belgia

i

Autor: fot. Bulls Polska - Belgia: siatkówka - eliminacje IO 2016. Transmisja w TV i live online [WYNIK]

Polska - Belgia: siatkówka - Transmisja w TV i live online. Eliminacje IO 2016 [WYNIK]

2016-01-04 17:42

Polska - Belgia 7.01.16: mecz siatkówki w ramach turnieju eliminacyjnego na Igrzyska Olimpijskie 2016 w Rio. Mamy wynik i już wiemy, kto wygrał! Czy Polacy są w półfinale IO 2016? WYNIK meczu poznacie na ESKA.pl!

Polacy po wygranym meczu z Serbią przybliżyli się do półfinału. Wygrana z Belgią w meczu 7 stycznia 2016 da naszym awans do dalszej części turnieju eliminacyjnego Igrzysk Olimpijskich w Rio. Polska - Belgia 7.01.16, to mecz, którego transmisja w TV rozpocznie się o godzinie 14:50. O tej samej godzinie, odbędzie się relacja z meczu online. Czy będą darmowe live streamy z tego decydującego pojedynku? Odpowiedź znajdziecie poniżej artykułu! Tam również wynik meczu Polska - Belgia.

Polska - Belgia WYNIK

Mecz trwa! Aktualny wynik: POLSKA 2:0 Belgia (25-:-20), (30:-28), (25:-19).

Polska - Belgia w TV

Apetyty na to, że Polacy wystąpią na IO w Rio - z dnia na dzień są coraz większe. Co prawda do tego jeszcze daleka droga, ale kadrowicze Stephane'a Antigi zrobili już ku temu pierwszy krok pokonując 3:1 reprezentacje Serbii. Zwycięstwo w czwartkowym meczu z Belgami, zagwarantuje naszym pewny awans do półfinału eliminacji. Czy to się uda? Mecz Polska - Belgia na żywo w telewizji obejrzycie na antenie TVP1. Początek o godzinie 14:50, a wcześniej przedmeczowe studio.

Polska - Belgia w live online

Belgowie to najsłabszy z naszych grupowych rywali. Co się stanie, jeśli Polacy przegrają 7 stycznia? W przypadku porażki o awansie zadecyduje mecz z Niemcami. Transmisja w internecie najprawdopodobniej odbędzie się za pośrednictwem strony sport.tvp.pl. Jednocześnie informujemy, że to jedyny darmowy stream z meczu Polska - Belgia.