Polish Hip-Hop Festival Płock 2019 - DATA hip-hopowej imprezy

2018-10-02 11:24
 Polish Hip-Hop Festival 2019 - data i miejsce raperskiej imprezy
Autor: Aneta Kwiatkowska /EAST NEWS Polish Hip-Hop Festival

Wiemy, kiedy odbędzie się Polish Hip-Hop Festival 2019! Na ESKA.pl poznacie datę tej największej hip-hopowej imprezy w kraju.

Polish Hip-Hop Festival Płock 2019 - data imprezy została niedawno ogłoszona! Zaledwie kilka tygodni temu zakończyła się szósta edycja największego polskiego festiwalu hip-hopowego, czyli Polish Hip-Hop Festival. Oraganizatorzy informują, że rozpoczęli już pracę nad przyszłoroczną imprezą, która odbędzie się w sierpniu 2019 roku.

Sunrise Festival 2019 - data, miejsce i atrakcje. Będzie rewolucja!

Kiedy Polish Hip-Hop Festival Płock 2019?

Płocka impreza była rekordowa pod każdym względem. Polish Hip-Hop Festival 2018 gościł ponad 14 000 uczestników (w tym gości z wielu krajów Europy), co oznacza, że pobito zeszłoroczny wynik o ponad 2000 osób. Dzięki zaangażowaniu festiwalowiczów, zarówno tych przyjeżdżających do Płocka regularnie, jak i tych, którzy byli po raz pierwszy, rekordowe były również frekwencje na pojedynczych koncertach. Największą publiczność przyciągnęli Quebonafide, Tede i Abel, AllttA, Pezet i Małolat, Paluch, KęKę, Smolasty, Guzior, PLK, Białas i Bedoes oraz O.S.T.R.

Szósta edycja przyniosła także wiele nowości, m.in. nową scenę Red Bull Music Stage i komunikację z mediami. Nasi uczestnicy mogli liczyć także na dodatkowe atrakcje, m.in. wykonywaliśmy darmowe festiwalowe tatuaże. Dzięki frekwencji i wielu inicjatywom Polish Hip-Hop Festival stał się jedną z największych tego typu imprez w Europie Środkowo-Wschodniej.

Rozpoczęto już pracę nad kolejną, siódmą edycją imprezy. Wiemy też, kiedy odbędzie się Polish Hip-Hop Festival 2019 - najlepsi polscy i zagraniczni artyści wystąpią na kilku scenach na płockiej plaży w dniach 1-3 sierpnia 2019 roku. Więcej informacji i podsumowanie tegorocznej edycji można znaleźć tutaj.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze